Залежно від того, що ви бажаєте побачити на вашому заході, піротехніку можна використовувати у різні урочисті моменти свята. Також це можуть бути як феєрверки, встановлені всередині приміщення, так і наземні фігури, написи, що горять, та інші спецефекти для вулиці. Або ж традиційний висотний феєрверк у фіналі вашого свята. Давайте розглянемо деякі приклади різноманітних піротехнічних ефектів та салютів. Можливо, що у наведених прикладах ви зможете знайти і відповідні для вашого заходу.

Варіант наземного феєрверку – піротехнічні фонтани.

Встановлення таких спецефектів, як правило, не потребує багато часу. Тому їх можна “виставити” безпосередньо перед потрібним моментом заходу. При цьому, піротехнічне обладнання не заважає проведенню різноманітних номерів та конкурсів та не вносить змін до декорації сцени чи приміщення. Такий вид піротехніки також можна використовувати у закритих приміщеннях.

ℹ️ Докладніше дивіться: Сценічна піротехніка.

Картинка сценические фонтаныДоріжка із фонтанів – 5шт.
Висота роботи 3 метри, час роботи 30 секунд
Ціна – 60у.е.
Картинка фонтаны тройники“Трійники” з фонтанів – 3шт.Висота роботи 3 метри, час роботи 10 секундЦіна – 110у.е.
Вартість вказана з урахуванням роботи наших фахівців із встановлення, запуску та демонтажу піротехніки.

Висотний салют – приклад професійного феєрверку.

Відео конкретного прикладу феєрверку з використанням професійних калібрів від 30 до 125 мм.

А це таблиця з описом використовуваних піротехнічних виробів цьому феєрверку.

Найменування піротехнічного виробуКількість пострілівКількість, штукВсього пострілів
Салютна установка калібра 30 мм.254100
Віялова батарея кал. 30мм.25125
Віялова батарея кал. 30мм.36136
Феєрверкові кулі (люсткугель)
63 мм.11818
75 мм.16363
100 мм.13636
125 мм.11818
Усього пострілів, штук296
Тривалість феєрверкудо 4 хвилин
Ціна професійного салюту2500 у.е.
Програма наведеного вище варіанта салюту має назву «Карнавал». Короткий опис феєрверку: У небо злітають різнокольорові кулі з трасами. Їх поперемінно змінюють золоті та срібні хмари. Також з’являються тріщачі та мерехтливі кулі з ефектами «драконів». При цьому потужність і темп стрільби поступово наростають. Небо освітлюється безліччю червоних, зелених, синіх і рожевих зірок. Насамкінець, у фіналі всіх глядачів чекає неповторна барвиста кінцівка у вигляді «золотого дощу».
Салют з фіналом дощу - фото
Золотий дощ – яскравий фінал вашого феєрверку

Варто зазначити, що наша компанія працює не тільки в Києві та області, а й по всій Україні. Більше того, ми приїдемо до вас, нехай це буде навіть за 1000 кілометрів від столиці.

Який вибрати варіант салюту?

Купити салют у магазині чи звернутися до професіоналів? Ось у чому питання.

Почнемо з того, що якщо ви готові витратити на салют не маленьку суму, то рекомендуємо розглянути варіант проведення професійного феєрверку. Можливо, це вам обійдеться в ту ж суму, що й придбання побутової піротехніки у спеціалізованому магазині. Але при цьому, ви отримаєте такий феєрверк, який самотужки зробити не вийде. Професійні калібри працюють значно потужніше та можуть запропонувати більший асортимент різноманітних ефектів. При цьому всю підготовчу роботу зроблять досвідчені піротехніки і потрібно лише дати їм команду на вогонь. Більше того, наші ціни на деякі піро-ефекти будуть меншими, ніж якби ви їх купували в інтернет-магазині.

➡️ Звертайтеся. І за лічені години ви матимете на руках сценарій піротехнічного шоу саме для вашого свята.

Наприкінці хочеться відзначити, що провести два однакові салюти практично неможливо. Таким чином, кожен наш замовник отримує ексклюзивне піротехнічне шоу, створене з урахуванням усіх його побажань. І масштаб цього шоу обмежений лише можливостями майданчика та нашим бюджетом.

У нас є готові варіанти програм або ж клієнт може організувати салют з урахуванням своїх побажань та переваг.