Ще з нашого дитинства салют на Новий рік викликав у нас найтепліші почуття та емоції. Ми всі з нетерпінням чекали, коли ж годинник проб’є дванадцять. Президент закінчить своє урочисте вітання та прогримить новорічний феєрверк. Адже який Новий Рік і без салюту. Тисячі різнокольорових вогнів прикрасять і без того ошатну ялинку і зададуть початок Новому, що тільки-но почався рік. Для такого випадку ми маємо безліч різноманітних піротехнічних ефектів, які радуватимуть глядачів як у небі, так і на землі.

Салют на Новий рік: Київ - зображення

При цьому якщо порівнювати салюти на Новий рік у Києві, які деякі з нас пам’ятають ще з Радянського Союзу, із сучасними новорічними феєрверками, то це, звісно, ​​«небо та земля». Так наприклад раніше в салютах використовували практично один піротехнічний ефект. Він демонструвався у трьох-чотирьох основних кольорах. Але це доставляло море емоцій, і збирало натовпу глядачів. Сьогодні ж піротехнічні компанії можуть запропонувати сотні різних ефектів у небі з десятком різних колірних візуалізацій. Чого варті одні назви цих ефектів: “хризантема”, “піон”, “октопус”, “ромашка”. При цьому асоціація з квітами простежується не тільки в назвах, але і в ефектах, що створюються, які прикрасять нічне небо.

І хіба не чудово, зустріти Новий рік у колі друзів та рідних. З келихом шампанського та під залпи новорічного салюту. Побажати своїм близьким всього найкращого та голосно прокричати «Ураааа!».

Як замовити салют (феєрверк) на Новий рік у Києві?

Насамперед зв’яжіться з нами, зручним для Вас способом. Ми Вас вислухаємо та розглянемо можливість проведення феєрверку на зазначеній локації. Крім того, при необхідності, наші фахівці виїдуть і попередньо оглянуть передбачуваний майданчик. Наша компанія запропонує на вашу думку кілька варіантів салюту. Які будуть відрізнятися своєю тривалістю, насиченістю та ціною. Також ми намагатимемося врахувати всі ваші побажання до майбутнього піротехнічного шоу. І в кінцевому рахунку в погоджену дату і час наші піротехніки, за вашою командою, запустять чудовий феєрверк.

Замовте святковий салют у компанія “Піромакс”, і вашому захопленню не буде меж. Ми працює не лише у Києві, а й по всій Україні.

Ми маємо великий досвід робіт на центральних майданчиках у багатьох містах країни. При цьому не менша кількість — на приватних заходах та святах.

Зустріньте Новий рік у гарному настрої під залпи красивого феєрверку. А частину цього ми візьмемо на себе!