Вираз “весільні фонтани” має на увазі холодні сценічні піротехнічні фонтани, що використовуються при декорації весільних заходів. Найчастіше весільні фонтани можна застосовувати в моменти винесення або розрізання торта, а також перший танець молодят. Вони мають низку позитивних характеристик. Це їх низька температура горіння, мала кількість диму, що випускається, і запаху. Дані властивості дозволяє встановлювати їх навіть у закритих приміщеннях.

Весільні фонтани на винос та розрізання торта
Піротехніка – фонтани на винос торта

➡️ Дивіться також розділ: Холодні фонтани

Насамперед весільні фонтани ідеально підходять для того, щоб підкреслити певний момент свята. Наприклад, можна запалити доріжку з фонтанів. Вздовж якої молодята пройдуть в урочистий момент церемонії. Прикрасити винос святкового торта. Крім того, у нас є можливість підібрати фонтани на весілля безпосередньо під вашу урочистість.

Піротехнічні фонтани на торт - зображення
Фонтани та піротехніка на розрізання весільного торта

Вони можуть відрізнятися висотою роботи, тривалістю горіння, а також кольором іскор. Тим часом, асортимент холодної сценічної піротехніки також має ефект “флеш” (спалах). Це той самий фонтан, але час роботи якого становить близько 1 секунди. Флеш, як правило, дешевший за звичайні фонтани. Крім того, має різну висоту роботи і використовується для певних “відбивок” на заході. А в іншому має такі самі характеристики, як і фонтан. Це – “холодність”, “малодимність” та відсутність запаху.

У деяких випадках весільний феєрверк провести не вдається через технічні причини, пов’язані з місцем проведення заходу. Не завжди є підходящий майданчик. Тоді можна сенс розглянути варіант застосування холодних весільних фонтанів. Останні не вимагають від вас жодних обмежень щодо місця їх розміщення. Тому що можуть бути в безпосередній близькості від людей. Безумовно, вони не замінять ефекту, який дає висотний салют. Але все ж таки шарму і креативності весіллю додадуть.

Весільні фонтани на перший танець - зображення
Фонтани на танець

Ціна на весільні фонтани на перший танець та винос торта.

З досвіду можемо сказати, що вартість весільних фонтанів не повинна вас сильно збентежити і вдарити по бюджету весілля. Наприклад, вартість установки восьми фонтанів 3-метрової висоти з часом роботи 30 секунд становить приблизно 100 у.о. І це з усіма витратами та матеріалами. У тому числі й роботи наших фахівців із встановлення та запуску піротехніки. Транспортні витрати рахуються окремо. Вартість за встановлення та запуск 6-ти двометрових весільних фонтанів під час церемонії розрізання весільного торта коштуватиме також 100 у.о. Це мінімальне замовлення, за яке ми беремося.

Детальнішу інформацію ви можете отримати, зателефонувавши нам в офіс.

ℹ️ Піротехнічні фонтани на весілля