Піротехнічний логотип “Вогняні серця” – чудовий вид наземної піротехніки. Перед ним не встоїть жодна дівчина незалежно від віку. При цьому він є одним із найромантичніших спецефектів для весілля та річниці. І ідеально підходить для моменту освідчення в коханні.

Вогняні серця - зображення

Уявіть собі картину. Молодий хлопець стає на коліно та дістає обручку. А позаду нього загоряються палаючі серця, запалюється ім’я його коханої. І в цей момент він пропонуєте свою руку і серце. Дівчина буде на сьомому небі від щастя та запам’ятає цю мить на все життя.

Замовити “Вогняні серця” можна у нашій компанії.

Ми виготовимо їх, виходячи із ваших побажань. При необхідності зробимо інші піротехнічні написи, літери або цифри. Все залежить від ваших фантазій та фінансових можливостей.

Зі свого боку, можемо порекомендувати при організації піротехнічного шоу не зупинятися на одному логотипі, а прикрасити його додатковими ефектами. Наприклад, це можуть бути колеса, що обертаються, по обидва боки від палаючого напису. Досить часто використовуються піротехнічні фонтани, які встановлюються у ряд за переднім планом. Також можна “підстрілювати” на задньому фоні за допомогою кольорових мін та комет.

Ціна логотипу у вигляді двох вогняних сердець.

Вартість виготовлення та демонстрації такого логотипу багато в чому залежить від його розміру. Якщо брати за основу стандарт серця заввишки один метр двадцять сантиметрів та контури композиції робити в один ряд. То вартість одного такого серця виходить близько 60 у.

Погодьтеся, що сума не така вже й велика, щоб відмовляти собі та гостям у такому задоволенні. Ціна при цьому включає виготовлення даного логотипу, його доставку, встановлення та запуск нашими піротехніками. Тобто всі витрати, окрім транспортних.

Звертайтеся, і ми внесемо у ваше свято яскраві нотки, що запам’ятовуються!