Наземний салют — це різновид феєрверку, який створює візуальні піротехнічні ефекти на невеликій висоті в безпосередній близькості від поверхні землі. При цьому за граничну висоту взято 10 метрів. Іншими словами, піротехніка, яка створює візуальні та звукові ефекти на висоті від 0 до 10 метрів відноситься до категорії наземних феєрверків.

Наземний феєрверк - зображення

Фонтани, спалахи, “вогнепади”, феєрверкові фігури, палаючі написи, вогняні логотипи, серця і т.д. Всі ці елементи відносяться до наземних феєрверків.

ℹ️ Варто також відзначити, що вся піротехніка, за винятком сценічної, є гарячою і димною. У зв’язку із цим усі такі піротехнічні шоу необхідно проводити на відкритих майданчиках. В окремих випадках можливе використання гарячої піротехніки у великих приміщеннях з високими стелями. Але в цьому випадку необхідно обов’язково забезпечити хорошу вентиляцію приміщення та додаткові заходи безпеки.

Одним із головних елементів наземного салюту є феєрверкові фігури. Вони бувають статичні та динамічні. Можуть складатися із двох і більше фонтанів одного або різних кольорів. Найпоширеніші з них це: млин, колесо, діадема, ялинка, сніжинка та ін. Приблизний час показу однієї фігури від 20 до 60 секунд.

Слід відзначити, що з’єднуючи таким чином та комбінуючи різні піротехнічні елементи, можна створювати яскраві динамічні композиції. Зрештою наземний феєрверк може виступати як самостійне піротехнічне шоу, або ж може стати яскравим початком паркового або висотного феєрверку.

Наші фахівці готові виготовити всілякі піротехнічні написи, фігури, логотипи або розглянуть ваші ідеї. Запропонують найкращу точку розташування піротехніки для максимального ефекту, не забуваючи при цьому обов’язкової техніки безпеки. І, в потрібний момент чекатимуть вашої команди на запуск наземного салюту.

Наземний салют на весіллі, дні народження

Яке весілля зараз відбувається без салюту! Ми вже звикли, що завершальним акордом весільних урочистостей став гарний феєрверк. І щоб його зробити ще різноманітнішим і незабутнім, наші фахівці запропонують вам деякі елементи наземного феєрверку, які обов’язково всім сподобаються.

Наземний салют на весіллі - зображення

Це можуть бути викладені імена молодят, логотип у вигляді палаючих сердець, прикрашений з боків вогняними колесами і т.д. Така картинка стане чудовим початком для піротехнічного шоу, яке згодом можна гармонійно перевести у висотний феєрверк.

З іншого боку наземний феєрверк на дні народження досить часто представлений у вигляді цифр, що горять. Які символізують вік іменинника. Час горіння таких цифр, як і інших написах становить 30-60 секунд. Будемо також настійно рекомендувати встановити “колеса”, що горять, з боків від гарячих цифр. Вони зайвими не будуть і стануть додатковим динамічним елементом піротехнічного шоу.

Ціни на наземні феєрверки та піротехніку.

Як правило, бюджет наземного піротехнічного шоу менше вартості традиційного висотного салюту. Так, наприклад, композиція з двох вогняних сердець з колесами з боків та фонтанами за переднім планом може коштувати близько 260 у.о. Це без вартості транспорту. Більш складні написи та логотипи можуть коштувати звичайно дорожче і прораховуються, виходячи з необхідної кількості піротехнічних елементів (свічок).

➡️ Рекомендуємо подивитися розділ нашого сайту Вартість феєрверку, або ж зателефонуйте нам в офіс для консультації.

При цьому не варто забувати, що на виготовлення різноманітних написів та логотипів потрібен певний час. Як правило, це 2-4 дні. Вогняні фігури та фонтани можна підготувати за пів дня, залежно від їхньої кількості. Так що подумайте про це завчасно та не відтягуйте зі зверненням.

Насамкінець, хочеться сказати, що тут ми вам навели лише кілька прикладів використання наземного феєрверку на вашому святі. У той час, як у нас є ще десятки інших варіантів. Безумовно, ми з вами обов’язково знайдемо щось цікаве.

? Звертайтесь! Будемо раді вислухати ваші побажання. А також завжди готові відповісти на всі питання.