У цій статті ми хочемо відповісти на основні питання, з якими люди зазвичай звертаються при організації весільної церемонії. Отже, який потрібен феєрверк на весілля?

По-перше, ми пропонуємо визначитися, чи будете Ви це робити самотужки, чи плануєте залучати спеціалізовану організацію.

У першому випадку, на бюджеті феєрверку можна заощадити, але ви будете сильно обмежені у ваших можливостях. Як правило, самотужки можна організувати салют, що складається з “салютних установок”, які продаються в спеціалізованих відділах, або в інтернет-магазинах. При цьому, при достатньому вмінні та досвіді, можна зробити непоганий салют. Побутова піротехніка обмежена калібром 63 мм. Феєрверки великих калібрів уже вважаються професійною піротехнікою та потребують спеціальних навичок та навчання. Навіть традиційні холодні фонтани на винос торта чи танець молодят Ви не зможете запустити без спеціального обладнання.

У другому випадку ви звертаєтеся до піротехнічної компанії, яка займається організацією та проведенням феєрверків та піро-ефектів. Це зазвичай вимагає більшого бюджету, але надає більше можливостей для вашого свята. У такому разі, можна замовити гарний весільний феєрверк, необхідної тривалості з використанням професійних калібрів та грандіозним фіналом наприкінці. За достатнього бюджету його можна синхронізувати з музикою. На ваше прохання, піротехніки можуть виготовити напис або логотип, що горить, у вигляді двох вогняних сердець. Встановлять піротехнічні фонтани, блискучі фігури та інші ефекти.

Обираємо весільний феєрверк - фото

Тут вирішувати вам, який варіант вибрати, але ми вас більше схиляли б до варіанта два. По-перше, ви довіряєте роботу з піротехнікою професіоналам, на яких лягає відповідальність за проведення феєрверку. По-друге, не потрібно шукати і просити когось із запрошених вирішити проблему із запуском, при цьому переживаючи, щоб нічого не трапилося, і щоб він був при цьому тверезим. Хоча є такі любителі піротехніки, які навіть на своєму весіллі запускають салютні установки особисто. Тут вирішувати кожному окремо.

Найкращим рішенням буде, якщо феєрверк на весілля проведуть професіонали.

Щодо нашої організації, ПП “Піромакс”, то мінімальне замовлення на феєрверк на весілля буде в еквіваленті 700 у.о. Орієнтовно, це салют, тривалістю приблизно 3 хвилини, з використанням люсткугелів діаметром до 100 міліметрів.

Якщо, наприклад, ви на своєму весіллі хочете обмежитися запаленням 8 холодних фонтанів на винос торта, така послуга буде коштувати приблизно 100 у.о. Сюди входить вартість піротехніки та роботи спеціаліста.

Замовляйте феєрверк у професіоналів — додаткові емоції вам гарантовані!