Задумалися над питанням: А чи потрібний взагалі салют на весілля? Чи варто “викидати гроші на вітер”? — Тут немає однозначної відповіді. Хтось відзначає весілля з піротехнікою та феєрверками, а хтось – ні. Вирішувати, звичайно ж, вам. Але якщо ви хотіли б розібратися з цим питанням і дізнатися трохи більше на цю тему, то перегляньте наші рекомендації.

Салют на весілля у Києві - фото

На нашу думку феєрверк має бути одним із основних елементів весільної церемонії. Але при цьому звернення в компанію, що стріляє феєрверки, і замовлення салюту — це не те, чим ви займаєтеся щодня. Тому все це трохи незрозуміло і виникає багато супутніх питань. Ви знаєте, яку марку автомобіля забронювали. Ви вибрали меню весільного столу. Сукні та костюми підібрані правильно. Але що на рахунок феєрверку на весілля? У вас є лише невиразне уявлення про те, що ви хочете, і що це буде коштувати. Спробуємо все це розкласти по поличках.

Який саме феєрверк замовити на весілля?

Існує безліч різних видів феєрверків. Починаючи від висотних, наземних, паркових і закінчуючи сценічною піротехнікою та різними піротехнічними ефектами. Ми готові розглянути усі можливі варіанти. Починаючи від іскристих фонтанів на винос торта, і закінчуючи потужними салютами з великими професійними калібрами – на фінал заходу.

Нижче хотілося б запропонувати деякі приклади піротехніки на весіллі. Це може багато разів посилити емоції від головних урочистих моментів заходу. Адже весілля має бути красивим і незабутнім. І ви так довго до неї готувалися.

1. Холодні сценічні фонтани.

Уявіть собі картину. Коли молоді виходять із Загса і проходять коридором з іскристих фонтанів. Картинка має бути дуже красивою. Хоча слід зазначити, що такий ефект замовляють не так часто, оскільки офіційна частина церемонії проходить днем, коли на вулиці ще ясно. А піротехніка максимально ефективна у темну пору доби.

Тому найчастіше такі сценічні ефекти використовують під час безпосереднього святкування. Насамперед холодні фонтани замовляють на момент винесення чи розрізання весільного торта. Їх встановлюють по колу або з боків від столу. Дехто хоче, щоб піротехніка загорілася в момент винесення торта. Хтось просить запалити на час першого поцілунку молодої пари. Як варіант, можна підпалити “вогняний водоспад” по задньому тлі. Це фактично ті ж холодні піротехнічні фонтани, тільки принцип їхньої роботи не знизу вгору, а навпаки зверху вниз. Безперечно, цей ефект викличе бурю емоцій.

Один із найромантичніших моментів весілля – перший танець. Особливість і важливість його знову ж таки можна підкреслити сценічною піротехнікою. Завісою з струменів золотистих іскор або холодними весільними фонтанами на танець.

Весільні фонтани під час танцю - фото

2. Наземний феєрверк на вашому весіллі.

Такий вид піротехніки необхідно використовувати лише на відкритому повітрі. Найчастіше на весілля замовляють логотип у вигляді двох сердець. Хтось може захотіти ініціали перших букв імен нареченого та нареченої, а між ними серце. Все це можна виготовити та запустити, тільки потрібно врахувати, що такі піротехнічні ефекти вимагають щонайменше кілька днів на виготовлення. Написи, імена та логотипи, що горять, встановлюються на штативах. Зазвичай середня висота однієї літери становить близько 1 метра 20 сантиметрів. У той час як горять такі написи близько 50 секунд.

Вогняні вертушки, встановлені на землі, додадуть динаміки та драйву. Тому ми наполегливо рекомендуємо ставити їх разом із написами та логотипами. Також часто надходять замовлення на встановлення наземної піротехніки з різних піротехнічних фігур, коліс та кольорових фонтанів. Все залежить від вашої фантазії. Ми готові розглянути будь-які варіанти.

Серця та наземний феєрверк на весілля

3. Парковий салют на весілля, а також міни, комети та салютні установки

Такі піротехнічні ефекти відносять до класу паркових або середніх феєрверків. До них відносять салюти та феєрверки, які піднімаються в небо на достатню висоту, але при цьому ще не належать до висотної професійної піротехніки. З їхньою допомогою також можна чудово прикрасити ваше весілля. Зробити невеликий феєрверк, тривалістю 2-3 хвилини з безліччю різноманітних ефектів. Такий феєрверк буде дуже доречний, якщо немає можливості використовувати більші калібри. (Насамперед, якщо глядачі перебувають надто близько).

Парковий феєрверк на весілля

4. Висотний салют на весілля

Без сумніву, прекрасною кульмінацією свята вашого весілля стане класичний висотний салют. Із застосуванням великих професійних калібрів. Під час такого шоу піротехнічні елементи розриваються в небі на великій висоті, створюючи різні картинки різних форм і кольорів. Таке грандіозне дійство наголосить на важливості цієї події в житті молодої пари. Адже весілля для молодих — новий етап їхніх стосунків, крок у нове життя. І хотілося б, щоб цей етап був таким же яскравим і таким, що запам’ятовується, як потужні розриви феєрверків у цей прекрасний день.

Висотний салют на весіллі

5. Комбіновані салюти та феєрверки

Це піротехнічне шоу, у якому поєднуються різні типи феєрверків. Коли, наприклад, вогняні серця землі загоряються після згасання низки з піротехнічних фонтанів. А після “сердець” починається середній та висотний феєрверк. Таке собі феєрверк-шоу, на якому можна розкрити усі можливості піротехніки. Здивувати гостей чимось новим, чим вони ще не бачили. Шоу, яке почнеться на землі і поступово перейде все вище та вище в небо. Зрештою де і відбувається кульмінація – грандіозний фінал феєрверку.

Комбінований салют на весіллі

6. Весільний салют із музичною синхронізацією

Музичний феєрверк – це вершина піротехнічного мистецтва. У ньому, зазвичай, поєднуються і середні і висотні заряди, часом і наземні феєрверки. Тобто він є комбінованим салютом. При цьому основною відмінністю є те, що запуск кожного ефекту контролюється комп’ютерною програмою з прив’язкою до певного акорду музичної композиції. Бюджети таких феєрверків трохи вищі, але це пов’язано з тим, що щільність стрілянини при таких роботах потрібно тримати також вище. Але якщо ви не поскупитися і замовте такий синхронізований салют на ваше весілля, то отримаєте просто незабутнє шоу. Феєрверк під вашу улюблену композицію, піротехнічне шоу, гідне ваших найдорожчих людей. Впевнені, що він надовго залишиться у спогадах молодят та всіх присутніх.

Дивіться: Феєрверк під музику

Замовити весільний феєрверк під музику

Як організувати салют на весілля

Якщо ви хочете порадувати себе та своїх гостей красивим весільний феєрверк, то радимо звернутися до профільної організації. Наприклад, наша організація — компанія “ПІРОМАКС” є організатором та організатором салютів та феєрверків вже понад десять років. Великий досвід подібних робіт без особливих проблем дозволить провести ще один феєрверк на весілля. Оскільки не варто забувати, що проведення піротехнічних шоу має відбуватися за суворого дотримання всіх вимог з техніки безпеки. А наші досвідчені піротехніки зроблять все, щоб ваше шоу було не лише ефектним та видовищним, а й абсолютно безпечним.

Попередньо ми хотіли б із вами познайомитись. Дізнатися, що вам подобається. Яким кольорам ви надаєте перевагу. Які ефекти. Чи подобається вам фінал у вигляді золотого водоспаду? — Нема проблем, тоді ми зробимо таку фінальну сцену! Може ви хочете зробити салют на весілля сюрпризом для гостей? — Чудово, ми намагатимемося не привернути до себе додаткової уваги. Ви бажаєте, щоб шоу було поставлене під музику? — Ми із задоволенням створимо для вашого феєрверку індивідуальний мікс із улюбленої музики. Потрібні фонтани довкола весільного торта? – Легко! Встановимо їх за найкоротший час безпосередньо перед виносом.

Більшість людей не часто замовляють феєрверки на протязі свого життя, тому ми допоможемо вам зрозуміти, як все це працює. Покажемо які варіанти, щоб ви могли розібратися і зробити правильний вибір. Будьте в повній впевненості, що на виході ви отримаєте те, що хотіли!

Гарний весільний феєрверк стане чудовим завершенням урочистої церемонії. Безумовно, ніхто не залишиться байдужим до цього видовищного піротехнічного шоу. Спеціалісти нашої компанії із задоволенням допоможуть прикрасити ваше свято яскравими кольоровими вогнями як на небі, так і на землі.

Ціна весільного салюту.

Вартість весільного феєрверку у нашій компанії складає починаючи від 800 у.о. і вище. Це щодо традиційного висотного салюту. За ці гроші ми зробимо для вас феєрверк, орієнтовною тривалістю 2 хвилини та із загальною кількістю пострілів близько 230 штук. При цьому, сценарій феєрверку передбачає використання піротехнічних зарядів діаметром від 30 до 100 мм.

При збільшенні бюджету піротехнічного шоу можна збільшувати як щільність стрілянини, так і кількість пускових точок, що використовуються. А також включити в програму більші калібри, такі як 125 і 150 мм. Чим більший калібр – тим вище він піднімається в небо і дає потужніший, об’ємний ефект. Але при цьому ціна такого пострілу набагато вища, ніж заряд меншого калібру.

Холодні фонтани на весілля. Ціна мінімального замовлення – 100 у.о. На цю суму ми зможемо встановити та запустити 6 фонтанів з урахуванням транспортних витрат по місту Києву. Наш піротехнік приїде заздалегідь і погодить з вами всі моменти розміщення та моменту запуску. Вартість його послуг вже входить у наведену вище суму.

Ціна наземної піротехніки на весіллі, як правило, починається від 200 у. і вище. Це всілякі піротехнічні написи, серця, вогненні фігури і т.д.

Докладніше дивіться у розділі: Вартість салютів та феєрверків.

Відео феєрверка на весілля

Орієнтовна ціна такого салюту на весілля – 2500 у.о.

Шукаєте спосіб привнести диво та гламур у ваш головний день? Чому б не висвітлити цю ніч сліпучим весільним феєрверком! Коли сонце сідає, немає кращого способу завершити фантастичну дату, не кажучи вже про чудові можливості фото та відео, які з цим пов’язані. Це дасть людям привід з нетерпінням чекати на потрібний момент. Розбудить деяких “втомлених” гостей. Безперечний блиск цього дня запам’ятають надовго. А якщо пригадати про присутніх дітей. — Вони будуть просто в захваті, адже для них це довгоочікуване дійство.

Є так багато способів додати блиску цього особливого дня.

Чи буде феєрверк на весілля одним із них? – Безперечно!

Дивітся також: Як вибрати феєрверк на весілля.