Задумалися над питанням: А чи потрібний взагалі весільний феєрверк? Чи варто “викидати гроші на вітер”, чи їх можна витратити з більшою користю? — Тут немає однозначної відповіді. Хтось не уявляє собі весілля без піротехніки та феєрверку, а хтось про це навіть не замислюється. Вирішувати, звичайно ж, вам. Але, якщо ви хотіли б розібратися з цим питанням і дізнатися трохи більше з цієї теми, просимо ознайомитися з нашими рекомендаціями.

Салют на весілля у Києві - фото

На нашу думку красивий весільний феєрверк має бути одним із основних елементів весільної церемонії. Це те дійство, яке ви, можливо, замовте лише один раз у житті, і воно має бути чарівним. Яскраві вогняні розриви у небі обов’язково залишаться в спогадах всіх присутніх. І нехай весільний салют стане тим яскравим символом початку нового етапу життя закоханої пари. Їх любові, відданості та впевненості у завтрашньому дні.

При цьому варто відзначити, що звернення до компанії, що займається весільними феєрверками, та замовлення салюту — це не те, чим ви займаєтеся щодня. Тому все це трохи незрозуміло і виникає багато супутніх питань. Ви точно знаєте яку марку автомобіля вам потрібно забронювати. Вже вибрано меню весільного столу. Сукні та костюми підібрані з урахуванням усіх побажань. Але ….. Що до феєрверку на весілля? У вас є лише невиразне уявлення про те, що ви хочете, і що це буде коштувати. Спробуємо розібратися із цим питанням.

Який саме феєрверк замовити на весілля?

Існує безліч різних видів феєрверків. Починаючи від висотних, наземних, паркових і закінчуючи сценічною піротехнікою та різними піротехнічними ефектами. Ми готові розглянути усі можливі варіанти. Починаючи від іскристих фонтанів на винос торта, і закінчуючи потужними салютами з великими професійними калібрами – на фінал заходу.

Нижче хотілося б запропонувати деякі приклади піротехніки на весіллі. Це може багато разів посилити емоції від головних урочистих моментів заходу. Адже весілля має бути красивим і незабутнім. І ви так довго до неї готувалися.

1. Сценічні феєрверки – весільні фонтани

Уявіть собі картину. Коли молоді виходять із Загса і проходять коридором з іскристих фонтанів. Картинка має бути дуже красивою. Хоча слід зазначити, що такий ефект замовляють не так часто, оскільки офіційна частина церемонії проходить днем, коли на вулиці ще ясно. А піротехніка максимально ефективна у темну пору доби.

Тому найчастіше такі сценічні ефекти використовують під час безпосереднього святкування. Насамперед холодні фонтани замовляють на момент винесення чи розрізання весільного торта. Їх встановлюють по колу або з боків від столу. Дехто хоче, щоб піротехніка загорілася в момент винесення торта. Хтось просить запалити на час першого поцілунку молодої пари. Як варіант, можна підпалити “вогняний водоспад” по задньому тлі. Це фактично ті ж холодні піротехнічні фонтани, тільки принцип їхньої роботи не знизу вгору, а навпаки зверху вниз. Безперечно, цей ефект викличе бурю емоцій.

Один із найромантичніших моментів весілля – перший танець. Особливість і важливість його знову ж таки можна підкреслити сценічною піротехнікою. Завісою з струменів золотистих іскор або холодними весільними фонтанами на танець.

Весільні фонтани під час танцю - фото

2. Наземний весільний феєрверк

Такий вид піротехніки необхідно використовувати лише на відкритому повітрі. Найчастіше на весілля замовляють логотип у вигляді двох сердець. Хтось може захотіти ініціали перших букв імен нареченого та нареченої, а між ними серце. Все це можна виготовити та запустити, тільки потрібно врахувати, що такі піротехнічні ефекти вимагають щонайменше кілька днів на виготовлення. Написи, імена та логотипи, що горять, встановлюються на штативах. Зазвичай середня висота однієї літери становить близько 1 метра 20 сантиметрів. У той час як горять такі написи близько 50 секунд.

Вогняні вертушки, встановлені на землі, додадуть динаміки та драйву. Тому ми наполегливо рекомендуємо ставити їх разом із написами та логотипами. Також часто надходять замовлення на встановлення наземної піротехніки з різних піротехнічних фігур, коліс та кольорових фонтанів. Все залежить від вашої фантазії. Ми готові розглянути будь-які варіанти.

Серця та наземний феєрверк на весілля

3. Парковий весільний феєрверк та піротехніка

Як правило, це: міни, комети та різноманітні салютні установки. Такі піротехнічні ефекти відносять до класу паркових або середніх феєрверків. До них відносять салюти та феєрверки, які піднімаються в небо на достатню висоту, але при цьому ще не належать до висотної професійної піротехніки. З їхньою допомогою також можна чудово прикрасити ваше весілля. Зробити невеликий феєрверк, тривалістю 2-3 хвилини з безліччю різноманітних ефектів. Такий феєрверк буде дуже доречний, якщо немає можливості використовувати більші калібри. (Насамперед, якщо глядачі перебувають надто близько).

Парковий феєрверк на весілля

4. Висотний весільний феєрверк

Без сумніву, прекрасною кульмінацією свята вашого весілля стане класичний висотний салют. Із застосуванням великих професійних калібрів. Під час такого шоу піротехнічні елементи розриваються в небі на великій висоті, створюючи різні картинки різних форм і кольорів. Таке грандіозне дійство наголосить на важливості цієї події в житті молодої пари. Адже весілля для молодих — новий етап їхніх стосунків, крок у нове життя. І хотілося б, щоб цей етап був таким же яскравим і таким, що запам’ятовується, як потужні розриви феєрверків у цей прекрасний день.

Висотний салют на весіллі

5. Комбіновані весільні салюти та феєрверки

Це піротехнічне шоу, у якому поєднуються різні типи феєрверків. Коли, наприклад, вогняні серця землі загоряються після згасання низки з піротехнічних фонтанів. А після “сердець” починається середній та висотний феєрверк. Таке собі феєрверк-шоу, на якому можна розкрити усі можливості піротехніки. Здивувати гостей чимось новим, чим вони ще не бачили. Шоу, яке почнеться на землі і поступово перейде все вище та вище в небо. Зрештою де і відбувається кульмінація – грандіозний фінал феєрверку.

Комбінований салют на весіллі

6. Весільний салют із музичною синхронізацією

Музичний весільний феєрверк — це вершина піротехнічного мистецтва. У ньому, зазвичай, поєднуються і середні і висотні заряди, часом і наземні феєрверки. Тобто він є комбінованим салютом. При цьому основною відмінністю є те, що запуск кожного ефекту контролюється комп’ютерною програмою з прив’язкою до певного акорду музичної композиції. Бюджети таких феєрверків трохи вищі, але це пов’язано з тим, що щільність стрілянини при таких роботах потрібно тримати також вище. Але якщо ви не поскупитися і замовте такий синхронізований салют на ваше весілля, то отримаєте просто незабутнє шоу. Феєрверк під вашу улюблену композицію, піротехнічне шоу, гідне ваших найдорожчих людей. Впевнені, що він надовго залишиться у спогадах молодят та всіх присутніх.

Дивіться: Феєрверк під музику

Замовити весільний феєрверк під музику

Як організувати весільний салют

Якщо ви хочете побалувати себе та своїх гостей гарним весільним феєрверком, то радимо звернутися до профільної організації. Наприклад, у компанію “ПІРОМАКС”. Компанія зібрала справжніх професіоналів у галузі піротехніки і вже протягом більш ніж десяти років є основним підрядником та організатором найбільших салютів та феєрверків у Києві та по всій Україні. Великий досвід робіт без особливих проблем дозволить нам провести ще один подібний феєрверк на вашому весіллі або з іншого приводу. А наші кваліфіковані піротехніки зроблять все, щоб ваше піротехнічне шоу було не лише ефектним та видовищним, а й абсолютно безпечним. Бо не варто забувати, що проведення професійних салютів і феєрверків має відбуватися при строгому дотриманні всіх вимог техніки безпеки.

Для початку ми хотіли б з вами познайомитися. Дізнайтесь, що вам подобається. Яким кольорам ви віддаєте перевагу. Яким ефектам? Чи хочете ви, щоб фінал вашого феєрверку був у вигляді потужної канонади, або у вигляді золотого дощу? – Немає проблем, ми готові зробити такі фінальні сцени, або інші, запропоновані вами! Можливо, ви хочете, щоб салют на весілля залишався сюрпризом для всіх гостей? — Прекрасно, ми будемо намагатися не привернути до себе додаткової уваги. Бажаєте, щоб шоу було поставлене під музику? — Ми із задоволенням створимо для вас індивідуальний мікс із улюбленої музики та піротехніки. Якщо потрібні фонтани навколо весільного торта? — Легко! Встановимо їх у найкоротший час безпосередньо перед виносом.

Більшість людей не часто замовляють феєрверки на протязі свого життя, тому ми допоможемо вам зрозуміти, як все це працює. Покажемо які є варіанти, щоб ви могли розібратися і зробити правильний вибір. Будьте в повній впевненості, що на виході ви отримаєте те, що хотіли!

Гарний весільний феєрверк стане чудовим завершенням урочистої церемонії. Безумовно, ніхто не залишиться байдужим до цього видовищного піротехнічного шоу. Спеціалісти нашої компанії із задоволенням допоможуть прикрасити ваше свято яскравими кольоровими вогнями як на небі, так і на землі.

Скільки коштує весільний салют

Вартість весільного феєрверку у нашій компанії складає починаючи від 800 у.о. і вище. Це щодо традиційного висотного салюту. За ці гроші ми зробимо для вас феєрверк, орієнтовною тривалістю 2 хвилини та із загальною кількістю пострілів близько 230 штук. При цьому, сценарій феєрверку передбачає використання піротехнічних зарядів діаметром від 30 до 100 мм.

При збільшенні бюджету піротехнічного шоу можна збільшувати як щільність стрілянини, так і кількість пускових точок, що використовуються. А також включити в програму більші калібри, такі як 125 і 150 мм. Чим більший калібр – тим вище він піднімається в небо і дає потужніший, об’ємний ефект. Але при цьому ціна такого пострілу набагато вища, ніж заряд меншого калібру.

Холодні фонтани на весілля. Ціна мінімального замовлення – 100 у.о. На цю суму ми зможемо встановити та запустити 6 фонтанів з урахуванням транспортних витрат по місту Києву. Наш піротехнік приїде заздалегідь і погодить з вами всі моменти розміщення та моменту запуску. Вартість його послуг вже входить у наведену вище суму.

Ціна наземної піротехніки на весіллі, як правило, починається від 200 у. і вище. Це всілякі піротехнічні написи, серця, вогненні фігури і т.д.

Докладніше дивіться у розділі: Вартість салютів та феєрверків.

Відео весільного феєрверку

Орієнтовна ціна такого салюту на весілля – 2500 у.о.

Шукаєте спосіб привнести диво та гламур у ваш головний день? Чому б не висвітлити цю ніч сліпучим весільним феєрверком! Коли сонце сідає, немає кращого способу завершити фантастичну дату, не кажучи вже про чудові можливості фото та відео, які з цим пов’язані. Це дасть людям привід з нетерпінням чекати на потрібний момент. Розбудить деяких “втомлених” гостей. Безперечний блиск цього дня запам’ятають надовго. А якщо пригадати про присутніх дітей. — Вони будуть просто в захваті, адже для них це довгоочікуване дійство.

Є так багато способів додати блиску цього особливого дня.

Чи буде феєрверк на весілля одним із них? – Безперечно!

Дивітся також: Як вибрати феєрверк на весілля.