Основний вид діяльності компанії «ПІРОМАКС» — це надання піротехнічних послуг під час проведення масових заходів. Ми тісно співпрацюємо із нашим шоу-бізнесом. Надаємо піротехнічні та феєрверкові послуги на всіляких святах, корпоративах, весіллях, міських заходах та у кіновиробництві. Географія наших робіт — не лише Київ, а й уся територія України.

Піротехнічні послуги на фото

Піротехнічні послуги, які надає наша компанія.

Виходячи з тематики заходу.

ℹ️ Натисніть на напрямок, що вас цікавить, і перейдіть за посиланням на задану сторінку.

Салюти та феєрверки:

Піротехнічні ефекти:

➡️ З іншого боку, якщо ваше свято не вписується в перелічені варіанти, просто зателефонуйте і поставте необхідне завдання.

Замовте професійну піротехніку на ваше свято

Протягом останніх десяти років роботи нашими постійними клієнтами стали багато підприємств та організацій. Міські та сільські ради, управління та відділення культури різних міст України, а так велика кількість приватних осіб.

При цьому нам не важливо, чи рекомендували нас ваші знайомі, чи ви знайшли нашу компанію в інтернеті. Не має значення, чи звертаєтесь ви до нас вперше, чи ви наш постійний клієнт. Ми все одно докладемо максимум зусиль, щоб вас не підвести. Задоволення потреб наших клієнтів – завжди наша пріоритетна турбота. У процесі нашої діяльності ми врахували багато побажань постійних клієнтів. Це дозволило внести нам вигідніші пропозиції за основними напрямками: піротехніка, салюти та феєрверк-шоу. Було розроблено накопичувальні знижки для наших постійних замовників.

В кінцевому рахунку, наші піротехніки докладуть максимальних зусиль, щоб реалізувати ваші побажання на майбутні заходи. Насамперед, феєрверк повинен вийти чудовим!

Послуги піротехніків Київ - слайд

Компанія PIROMAX має у своєму розпорядженні всі необхідні дозвільні документи для заняття даним видом діяльності. Вся продукція має необхідні сертифікати та супровідні документи. При цьому ми не забуваємо про підвищення кваліфікації наших піротехніків, які також проходять регулярні переатестації.

Послуги піротехніків з демонстрації феєрверків.

Якщо ви вважаєте, що свято без фінального салюту — не свято. А звичайними “салютками”, які можна купити у спеціалізованому магазині, нікого вже не здивуєш, то в такому разі ми пропонуємо скористатися нашими послугами. У своїх роботах основний наголос ми робимо на професійну піротехніку. ?

Насамперед вона має більше можливостей розкрити красу феєрверку у безлічі пропонованих ефектів. І насамперед можна відзначити, що професійні феєрверки — це потужніші калібри, які звичайний обиватель не може придбати у вільному продажу. У порівнянні з побутовою піротехнікою такі професійні заряди мають більш потужні характеристики. Палітра ефектів і колірних гам такої піротехніки набагато різноманітніша. Крім того, така піротехніка вимагає спеціального методу запуску. За допомогою електричних запалювачів. Що, у свою чергу, потребує певного обладнання та програмного забезпечення. Проте результат того вартий, і дозволяє проводити феєрверк-шоу з посекундною музичною синхронізацією.

При цьому під час складання сценарію феєрверку використовуються всілякі поєднання піротехнічних елементів. Враховуються момент їх запуску та час роботи. Комбінуються різні типи піротехніки. Все це робиться для того, щоб зрештою ми отримали неповторне шоу. Шоу, яке довго запам’ятають усе присутнім.

Надаємо піротехнічні послуги по всій Україні

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання. Запропонують готові варіанти шоу, або створять ексклюзивний проект. Ви можете запропонувати своє бачення майбутнього заходу і ми намагатимемося втілити ваші бажання в реальність. Наша база та персонал знаходяться в Києві, але відрядження для нас – звичайна реальність.

Бажано, щоб ваше звернення було зроблено завчасно. Це дозволить, за необхідності, провести огляд передбачуваного місця демонстрації. А це, у свою чергу, дозволить запропонувати ті спецефекти, які дадуть максимальний ефект. Також просимо врахувати, що підготовчі роботи для демонстрації деяких піротехнічних ефектів або феєрверків потребують певного часу. І це не кілька годин, а дні, а в деяких випадках і тижні.

Не відмовте собі в такому яскравому вогненному уявленні. Замовте – і насолоджуйтесь. Бо піротехніка – наше покликання. І ми готові це довести і зробити вам ще один приголомшливий феєрверк!

Дивіться також: Розділ зі знижками