Парковий салют — це салют (феєрверк), основною характеристикою якого є висота спрацьовування піротехнічних ефектів. І ця висота для паркового салюту має бути в межах від 10 до 70 метрів. При цьому парковий салют є тією перехідною ланкою між наземною та висотною феєрверками. Тому його часто називають феєрверком середнього рівня. Піротехніку, яка не піднімається вище 10 метрів, відносять до наземної. А феєрверкові кулі з висотою підйому понад 75 метрів відносять вже до висотних феєрверків. Примітно, що паркові салюти та феєрверки прирівнюють до побутової піротехніки. Тобто вони дозволені до вільного продажу для населення. Радіус безпечної зони під час проведення паркового феєрверку становить від 20 до 60 метрів. (залежно від калібру піротехніки).

Насамперед, парковий салют — один із найяскравіших і найдинамічніших видів феєрверків. І основними представниками такого типу піротехніки є: римські свічки, комети, міни, свекла та салютні установки. Насамперед така піротехніка має невеликий калібр і відповідно ефект від одного пострілу невеликий. З іншого боку, якщо задати досить швидкий темп стрільби з кількох точок, можна організувати досить ефектне уявлення.

Парковий салют зображення

ℹ️ Парковий салют можна зробити як окремою виставою, так одним з елементів більш грандіозного шоу. Насамперед це досягається включенням у програму феєрверку висотних куль, а також наземної піротехніки.

Які бувають паркові феєрверки.

Багато хто з вас, мабуть, підпалював куплені в магазині салютні установки. Вони стріляють у середньому на висоту десятиповерхової будівлі (+/- залежно від калібру). І є головними представниками паркової піротехніки. Примітно, що вам не потрібні особливі знання для запуску такого феєрверку. Достатньо прочитати інструкцію, запалити ґнот і відійти на безпечну відстань. Решту за вас вже зробив виробник. А саме, заклав невелику програму стрілянини. Коли один постріл слідує за попереднім, у певний час. Один ефект змінюється на інший, і так до повного відпрацювання “салютки”.

Також досить часто можна побачити у продажу так звані “римські свічки”. Вони також відносяться до побутової піротехніки. Є картонною трубкою, з якої по черзі вилітають окремі зірочки. Їх дуже люблять діти, тому що таку піротехніку можна тримати в руках і показати всім, який ти крутий піротехнік ?.

Решта представників класу паркової піротехніки, як правило, є одиничними елементами. Де кожен створює певний візуальний чи звуковий ефект. При цьому, якщо мати необхідне обладнання і мати достатні знання, то за допомогою таких піро-ефектів можна створити приголомшливе шоу. Для цього потрібно тільки розташувати піротехніку у необхідній послідовності по всьому майданчику через задані відстані та під потрібними кутами. І коли ви контролюєте момент запуску кожної окремої одиниці піротехніки, залишається лише написати гарний сценарій вистави. Натискаємо червону кнопку. І… Ву-а-ля. Решту робить комп’ютерна програма.

Таким чином, приєднавши десятки, а то й сотні таких окремих піротехнічних елементів, можна створити шикарне феєрверк-шоу. Ви запитаєте щодо тривалості такого паркового салюту. – Зазвичай це від 2 до 6 хвилин. При цьому стрілянина може виконуватись як з однієї, так і з кількох точок. Крім того, не забуватимемо про безпеку. Відстань до глядачів має становити від 20 до 100 метрів.

Парковий феєрверк – як елемент музичного салюту.

Варто відзначити, що парковий салют є основним невід’ємним елементом музичного феєрверку. Без нього втрачається сенс проведення феєрверку під музику. У більшості музичних піро-шоу елементи паркового салюту використовуються від початку вистави, і в процесі аж до фінальних акордів. Саме за допомогою такої піротехніки можна здійснити “низову заповнюваність картинки”. Надати піротехнічному шоу великого “фронту”. А також виділити окремі кульмінаційні моменти композиції.

Парковий феєрверк - зображення

Без усіляких мін та комет музичний феєрверк втрачає свою привабливість. Тоді як найбільший візуальний ефект досягається в момент одночасного спрацьовування середніх та висотних ефектів. В результаті все небо освітлюється яскравими фарбами. Кольорові вогники розлітаються по всій видимій області, у той час як відблиски салюту запалюються в очах та на радісних обличчях дорослих та дітей. Така вистава нікого не залишить байдужим і надовго запам’ятається всім присутнім.

Вартість паркового феєрверку.

Ціни на парковий феєрверк у компанії “ПІРОМАКС” починаються від 500 у.о. Це десь 3 хвилини феєрверку. (При використанні 30-ти міліметрових калібрів та стрільби з двох точок.) Якщо ви готові витратити на феєрверк більше 800 у.о., тобто є сенс доповнити програму салюту професійними висотними калібрами. Висотні кулі прикрасять будь-який феєрверк і додадуть йому грандіозності та шарму. Звичайно, якщо це можливо з безпеки.

ℹ️ Дивіться також: Вартість феєрверку

Ви завжди можете замовити парковий салют у PIROMAX

Наші спеціалісти готові організувати таке шоу на вашому заході. Більше того, ми маємо багатий досвід подібних робіт як у Києві, так і по всій Україні. Свого часу ми проводили піротехнічні вистави на центральних майданчиках України. Працювали на Майдані Незалежності, Софіївській площі, а також на багатьох інших міських та приватних святах по всій країні. Ми знаємо, як робити такі феєрверки! І ми маємо для цього всі можливості!

Для вас ми готові зробити найкраще шоу!

Зателефонуйте і задайте питання, що вас цікавлять. Наші співробітники розроблять вам індивідуальну програму феєрверку. Будуть враховані всі ваші побажання, тематика урочистостей та особливості місця демонстрації. Більше того, з нами завжди можна домовитися щодо оплати та можливих знижок.

➡️ У будь-якому випадку наша команда зробимо все, що від нас залежить, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою!