Яскравий салют під музику – це надзвичайно захоплююче шоу, яке чарівним чином поєднує звуки відомої композиції ? із заворожливою грою вогнів у небі.

Салют під музику - фото

Поєднання мелодії та феєрверку має надзвичайний ефект! Звуки музики оживають у нічному небі, і можна спостерігати, як спалахує і гасне кожна нота.

Музично-синхронізоване піротехнічне шоу прикрасить будь-яке свято: день міста, весілля, день народження, корпоратив. Або стане оригінальним завершенням фестивалю або святкового концерту.

З упевненістю можна сказати, що музичний феєрверк – це один із найяскравіших видів піротехнічного шоу. При його створенні, можна використовувати як професійний висотний салют, так і в поєднанні з іншими видами, такими як: наземний і парковий феєрверк. В результаті такого представлення кожен залп повністю синхронізований із музичним супроводом та “запалює” потрібну нотку твору.

Музичний феєрверк у Києві

❗ Підготовка до таких шоу – досить тривалий та кропіткий процес. І організація його на гідному рівні може зайняти кілька тижнів. Тому практично завжди, при розробці музичного салюту, є необхідність виїзду та огляду передбачуваного майданчика. І це може зробити свої корективи у можливість використання деяких піротехнічних ефектів.

Музичне піротехнічне шоу, як правило, починається разом зі звуками музики, або ж з невеликою затримкою. Постріли по-одиноких комет і мін періодично виділяють кульмінаційні моменти та переходи композиції. Надалі музичний салют йде по наростаючій зі збільшенням щільності стрільби, точок вильоту піротехнічних елементів і калібру піротехніки. Все це уявлення слідує за настроєм музичної композиції і гасне разом із загасанням останнього акорду.

Для демонстрації такої вогняної вистави потрібен і відповідний майданчик.

Чим довшим буде фронт феєрверку, тим масштабнішим і красивішим буде виглядати таке шоу. Нерідко феєрверк під музику запускають з використанням барж та понтонів. У такому разі вода служить додатковим “дзеркалом” і відображає вогняні ефекти на своїй поверхні. Варто також відзначити, що оптимальною відстанню до глядачів, залежно від калібрів, має становити від 100 до 500 метрів.

Скільки коштуватиме салют під музику?

Хочемо відзначити, що феєрверк під музичну композицію — дорожчий, порівняно з іншими видами піротехнічних ефектів. Це пов’язано з вищою щільністю стрілянини. Практично під кожен музичний такт відбувається постріл, найчастіше з кількох точок. Ми не можемо назвати чіткі рамки вартості такого феєрверку. Орієнтовно ціна однієї хвилини музичного феєрверку буде в межах від 1000 до 3000 у.о. Все залежить від кількості пускових “крапок”, щільності пострілів і калібрів. Кожну таку роботу слід розглядати та прораховувати індивідуально.

Але при цьому ми зробимо все, щоб ви не рахували витрачених грошей, а сказали: “Так! Воно того варте! Ані не шкода.” Адже скільки можуть коштувати почуття коханих та близьких людей? Почуття коли під вашу улюблену музику освітлюється все небо. Коли в думках ви згадуєте зворушливі моменти життя, ваше головне кохання. Ваші досягнення та перемоги. І хай весь світ зачекає, хай усі побачать – Сьогодні велике свято!

Ви відчуваєте приплив енергії! Ви готові творити та йти до нових вершин!

Музичний феєрверк - фото

ℹ️ Переглянути розділ: Вартість феєрверку

Що треба врахувати при замовленні музичного феєрверку?

Компанія «Піромакс» завжди готова організувати яскраве піротехнічне шоу на вашому святі. Це може бути як Київ, так і будь-яке місто України, чи селище, або заміська територія. При цьому якщо ви плануєте салют під музику, ви повинні розуміти, що він не робиться за один день. Більше того, підготовка до такої демонстрації може вимагати від 5 до 30 днів. Врахуйте, будь ласка, це під час підготовки.

? Зі свого боку ми зобов’язуємося виконати всі роботи на гідному рівні з дотриманням усіх заходів безпеки та з урахуванням ваших побажань.

Музичний супровід клієнт може вибрати на свій розсуд. У той час як нашим завданням є доповнення цієї музики грою світла та вогню. Додати унікальних ефектів і багато посилити емоційну складову композиції.

І що може бути романтичніше за музичний феєрверк! — Цієї вогняної вистави, поставленої під пісню з вашого першого побачення або композицію, яка звучала в момент незабутнього освідчення в коханні. А може, це музика з улюбленого кінофільму, від якої йдуть мурашки по шкірі і виступають сльози на очах. Сльози радості, щастя, коли дух переповнює, хочеться творити та летіти до своєї мрії.

Музичний феєрверк на весіллі у Києві

Якщо ви ніколи не стикалися із замовленням феєрверку під музику, а це швидше за все так і є, то не витрачайте час. — Телефонуйте і поставте запитання. Будемо раді вам бути корисними.

➡️ Якщо вам потрібні інші піротехнічні ефекти на весілля, то перегляньте розділ: Організація весільного салюту