Усі молодята хочуть зробити своє весілля незабутнім і виділитися із загальної маси. Є безліч способів зробити це, але є один недорогий та практичний. І це використовувати на вашому весіллі холодні фонтани. Їх можна назвати універсальною піротехнікою. Такі холодні весільні фонтани можна розміщувати як зовні, так і усередині приміщення.

Фонтани сценічні на весіллі - фото

➡️ Дивіться: Піротехніка для закритих приміщень

Позначте та прикрасьте найурочистіші моменти заходу! Насамперед — момент виносу весільного торта чи перший танець наречених. А холодні весільні фонтани вам у цьому допоможуть.

З іншого боку, фонтани можна застосовувати поруч із іншою піротехнікою. Найчастіше разом із спалахами (флеш). А також піротехнічними водоспадами. (Інша назва – вогнепад). Перераховані спецефекти є умовно холодними. Що дозволяє використовувати їх у закритих приміщеннях.

Сценічні фонтани на весіллі - фото

На даний момент у нас є холодні весільні фонтани з різною висотою та часом роботи. Найбільш ходові – це 2-х та 3-х метрові. З часом роботи 10, 20 та 30 секунд. При необхідності можна поставити однометрові або навіть п’ятиметрові, з тривалістю горіння аж до 60 секунд. Але наявність конкретних холодних фонтанів слід уточнювати заздалегідь.

Холодні фонтани на весілля – чудовий спосіб прикрасити приміщення, порадувати гостей та внести різноманітність у свято. Безумовно, фотографії закоханих на тлі піро-фонтанів, що іскряться, стануть центральними знімками у весільному альбомі. І згодом стануть яскравими спогадами для всіх членів сім’ї.

➡️ Весільні фонтани на винос торта, перший танець

Замовляйте холодні фонтани на весілля у професіоналів.

Слід зауважити, що ПП “ПІРОМАКС” вже понад 11 років займається декорацією весільних церемоній. І ми знаємо як це робити. Замовивши у нас холодні фонтани або іншу піротехніку, ви робите правильний вибір. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб вас не підвести. При цьому не варто забувати, що робота з піротехнікою – це велика відповідальність. Не варто випробовувати долю і тренуватися на такому важливому заході, як ваше весілля. Краще, нехай це зроблять люди, які знають, як це робити і які будуть нести за це повну відповідальність.

Зателефонуйте на один із зазначених наших телефонів і ми відповімо на всі запитання. Ми разом подумаємо, як і де краще додати яскраві яскраві нотки. Підберемо піротехнічні ефекти, які найкраще впишуться у концепцію вашого заходу. Більше того, постараємося врахувати специфіку місця проведення урочистостей, а також побажання молодят.

Також вам не слід забувати, що про застосування піротехніки потрібно заздалегідь попередити адміністрацію закладу або території. Насамперед, щоб це не стало для них сюрпризом. Тому вам потрібно заздалегідь повідомити про це технічний персонал. При необхідності ми готові надавши всі необхідні документи, сертифікати та гарантійні листи.

Відео із весільними фонтанами

Ціна холодних фонтанів на весілля.

Чудовим є те, що, на тлі своєї універсальності, холодні фонтани на весілля мають відносно невелику вартість. Через це їх застосування не сильно вдарить по кишені.

Вартість одного піротехнічного фонтану на весілля у середньому становить близько 13 у. Це ціна самого піротехнічного виробу, а також оплата за роботу нашого спеціаліста з встановлення та запуску піротехніки. Крім того, транспортні витрати вважаються окремо. Тобто встановити 6-7 холодних фонтанів на вашому весіллі буде коштувати близько 100 у.о. Ми вважаємо, що це не така вже й велика сума для незабутнього яскравого спецефекту. Вирішувати, звичайно ж, вам.

ℹ️ Більше інформації за цінами дивіться у розділі: Вартість феєрверку