Останнім часом стало дуже популярним питання, пов’язане з іменними феєрверками. Просять зробити салют із написом у небі: “З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УЛЮБЛЕНА”, “ВИХОДИ ЗА МЕНЕ” та інші варіанти.

Чи це можливо в принципі?

Хотілося б дати позитивну відповідь на це питання, але, на жаль, відповіддю буде “НІ”. На даний момент немає можливості зробити такі спецефекти у небі за допомогою піротехніки. І у вас одразу може виникнути друге питання: А якщо ви не можете, то хто може? На жаль, таке вам ніхто не зробить. Ні в Україні, ні в усьому світі. Ви можете заперечити, що в інтернеті багато відео подібних салютів. Але хочемо вас засмутити. Це, як правило, або анімація, або робиться за допомогою інших ефектів (дронів, лазерів та ін.).

Максимум, що можна зробити за допомогою піротехніки в небі – це окремі елементи у вигляді сердець, смайликів, кіл, знаків оклику та ін. Але і при цьому немає точної гарантії, що ці елементи феєрверку чітко “прочитаються” в нічному небі. Є ймовірність, що те саме “серце” розкриється в небі боком або під великим кутом. І це не дасть необхідного ефекту. Тому є необхідність такі ефекти дублювати та стріляти по 5 – 10 штук.

Феєрверк у вигляді серця в небі - зображення

Такі ефекти можна зустріти у 100 та 125-мм. феєрверкові кулі, які вже відносяться до професійних висотних салютів. За наявності таких ефектів на нашому складі ви можете замовити їх і ми їх додамо у ваше піротехнічне шоу.

Які можуть бути альтернативи феєрверку з написом у небі.

Як ви вже зрозуміли, що з технічного погляду напис у нічному небі з феєрверку зробити не вдасться. Але не варто засмучуватись, є альтернативні рішення подібних ідей. Такі написи можна зробити як наземного феєрверку. І встановити на штативах у безпосередній близькості від глядачів.

Приклади таких написів можна побачити на фотографіях нижче:

Це звичайно не салют з написом у небі, але такі іменні салюти і написи мають низку переваг.

По-перше, їх можна розмістити навіть у центрі міста (наприклад, на парковці), де висотний феєрверк провести неможливо з техніки безпеки.

По-друге, вони горять не кілька секунд, як висотні ефекти, а 40-60 секунд, залежно від характеристик свічок, що використовуються. І ніхто з гостей не пропустить такої краси. А також буде час зробити гарні фотографії на згадку.

І по-третє, такий вид піротехніки не створює великого шуму та потужних вибухів при використанні. Таке шоу можна зробити хоч уночі та при цьому не розбудивши всіх сусідів.

Скільки коштує іменний салют та вогняні написи

Вартість таких іменних салютів у вигляді букв, цифр та логотипів вважається залежно від кількості таких елементів у написі.

Зазвичай середня висота літери чи цифри становить 1 метр 20 см. За таких розмірів ціна одного елемента (літери чи цифри) у нашій компанії становить 60 у.о. Перемножте цю цифру на кількість елементів у написі, яку ви хочете, щоб ми зробили, та отримайте вартість. Це ціна з урахуванням виготовлення написи та роботи піротехніків з її встановлення та запуску. У вартість не входять транспортні витрати. На перевезення таких спецефектів потрібен мікроавтобус, тому врахуйте це.

? Варто також відзначити, що ми би вам порадили прикрасити такі салюти різноманітними написами, піротехнічними фонтанами та іскристими колесами. Фонтани хороші для початку шоу, а колеса додадуть динаміки для загальної картинки. Пара коліс по 5 фонтанів коштуватимуть 90 у.о. А 5 фонтанів 3 метри 30 секунд за переднім планом – 65 у.о.

Замовляйте іменні салюти та написи, що горять, завчасно.

Якщо у вас є велике бажання зробити такий вид спецефектів на вашому заході, звертайтеся, будь ласка, заздалегідь. Виготовлення таких написів із піротехніки вимагає деякий час. І це, як мінімум, 2-3 дні. Ви маєте право запропонувати свої ідеї бачення таких написів і ми готові їх розглянути та реалізувати на вашому святі.

Також варто відзначити, що такий вид наземної піротехніки стане добрим початком для висотного феєрверку. Фонтани — вогняний напис + колеса — висотний салют. Має бути красиво. А ми спробуємо зробити, щоб усім сподобалось.

ℹ️ Дивіться також наш розділ: Палаючі написи