Бажаєте додати “родзинку” у ваше свято. Піротехнічні написи вам у цьому допоможуть.

Піротехнічний напис - зображення

Це дуже яскравий, цікавий і найголовніше — ефектний вид спецефектів, що запам’ятовується. Вони ідеально підходять як для освідчення в коханні, так і для таких заходів, як День народження, ювілей, Новий Рік, корпоратив та ін.

ℹ️ Феєрверк на день народження

Піротехнічні написи – чудові способи висловити свої почуття коханій людині. Виглядає дуже ефектно і дозволяє проявити свою креативність та оригінальність. Ви можете скласти будь-які слова та додати спеціальні піротехнічні фігури для досягнення чудового та неповторного ефекту.

Наприклад, багато корпоративних заходів не обходиться без наземного піротехнічного шоу. Коли наприкінці свята під урочисту музику запалюється логотип чи назва компанії. Ця картинка, як правило, посилюється красивими сценічними фонтанами перед логотипом, що горить. А по обидва боки встановлюються іскристі “млини”. Таке шоу стане чудовим початком для незабутнього висотного феєрверку. Безумовно, співробітники компанії будуть у захваті.

Думаю, багато хто з вас бачив фотографії або особисто спостерігали вітальні палаючі піротехнічні написи іменинників. Такі, як: “З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ”, “З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УЛЮБЛЕНА”, “ПАША 10 РОКІВ” і т.д.

Піротехнічні написи Київ - зображення

А якщо йдеться про весілля. То запалити логотип із двох сердець стало нашою традицією на весільній церемонії. Більше того, фотографії пари на тлі двох червоних серця, що горять, займуть почесне місце у весільному альбомі. При цьому теплі спогади залишаться на все життя.

Піротехнічний напис на весілля, день народження, ювілей.

Замовити піротехнічний напис можна у компанії “ПІРОМАКС”. Також наші фахівці виготовлять їх за вашими ескізами, встановлять у обумовленому місці та запалять у потрібний момент.

Примітно, що такі піротехнічні написи та логотипи виготовляються із “гарячих” “вуличних” піроелементів. Тому потрібна безпечна зона для їхньої демонстрації. Насамперед глядачі не повинні перебувати в безпосередній близькості від піротехніки. Більше того, відстань до людей повинна становити не менше 5 метрів.

Звертайтеся, і наші піротехніки прикрасять ваш захід незабутніми піротехнічними ефектами.

➡️ Дивись також: Вогняні написи