Ми з упевненістю можемо стверджувати: Салют чи феєрверк на дитячий день народження не залишить байдужим ваше улюблене чадо та його юних друзів.

Діти обожнюють це свято і з нетерпінням чекають на заповітну дату. Кожній дитині хочеться отримати гарний подарунок і здивувати своїх друзів яскравим святом. Діти дуже вразливі, але всі люблять сюрпризи. А якщо цей сюрприз ще стріляє, вибухає і розлітається гарними різнокольоровими вогнями, то дитячій радості не буде меж.

Феєрверк на дитячий день народження - фото

Буває, що малюк ще ніколи не бачив салют, і коли починається вистава, він просто не вірить своїм очам. Він ніби потрапляє у казку, і свій перший феєрверк він неодмінно запам’ятає назавжди. Всі діти люблять різнокольорові іскри, вибухи, спалахи, і при виборі спецефектів варто врахувати це, і підібрати найкращі ефекти.

Який саме салют замовити на день народження дитини?

Тут слід зазначити, що є кілька варіантів. Якщо захід проходить усередині приміщення, ми можемо запропонувати звані холодні фонтани на винос святкового торта. Таку піротехніку можна використовувати всередині ресторанів та залів, у безпосередній близькості від людей.

Якщо ж захід проходить на відкритому повітрі або є можливість вивести всіх гостей на вулицю, ми можемо запропонувати виготовити палаючі написи з вогняними фігурами. Приміром, можна зробити напис, на якому буде зображене і’мя іменинника та цифра його віку. (АНТОН – 10, АНІЧКА – 6). Також ви можете запропонувати свої варіанти імен, цифр, букв і написів.

І, звичайно, якщо дозволяє місце проведення заходу, не відмовляйтеся від гарного висотного феєрверку. Це традиційний салют, феєрверк, котрий так люблять наші діти. Вам буде запропоновано кілька варіантів феєрверку на дитячому святі, і буде можливість вибрати той, який не ваш розсуд вам найбільше підходить. З нашого боку, ми зможемо порекомендувати ті чи інші спецефекти, виходячи з переваги іменинника, його віку та місця проведення заходу.

Салют на дитячий день народження - фото

Оптимальним варіантом для вашого дитячого свята буде комбінація із наземного та висотного феєрверку. Наприклад, по команді запалюється ряд з піротехнічних фонтанів, потім вогненний напис з колесами, що обертаються з боків, і нарешті починається висотний феєрверк. Таким чином, піротехнічні ефекти переносяться все вище і вище в небо. Потужність зарядів поступово зростає і закінчується грандіозним фіналом.

Всі у захваті. — Особливо діти.

➡️ Перегляньте також розділ нашого сайту: Феєрверк на День народження

Підготуємо феєрверк на дитяче свято у найкоротші терміни.

По-перше, постарайтеся замислитись над цим питанням завчасно, а не в день заходу або за дві години до фіналу свята. На підготовку якісного феєрверку потрібно деякий час, і це не одна година. Тому намагайтеся визначитися за кілька днів до події. Це дозволить організувати все на належному рівні.

Зв’яжіться з нами будь-яким, зручним для Вас способом. Ми постараємося відповісти на всі питання. При необхідності, наші фахівці під’їдуть та оглянуть передбачуваний майданчик заходу. Напишуть кілька варіантів сценарію проведення піротехнічного шоу.

Якщо ви готуєтеся до святкування дня народження вашого чада і замовляєте феєрверк у нас завчасно, то можете поцікавитися можливістю отримання знижки. Телефонуйте – ми завжди готові до компромісу. Для нас головне, щоб усі залишилися задоволеними, а надалі стали нашим постійним клієнтом.

Вартість феєрверку на дитяче свято.

Ціна салюту багато в чому залежить від його тривалості, насиченості та калібрів. Ми маємо поняття мінімального замовлення на висотний салют. На даний момент це 800 у.о. Справа в тому, що в нашому розумінні, феєрверк на меншу суму буде недостатньо хорошим. Ми намагаємося використати у наших роботах великі професійні калібри, а вони досить дорогі. При цьому тривалість феєрверку за мінімальну ціну буде близько 2-2,5 хвилин. Крім того, він буде включати піротехнічні вироби діаметром до 100 мм. Якщо ви запитаєте скільки в нашому розумінні коштуватиме гарний салют, то це близько 2000 у.о. і вище.

✅ Якщо ви не готові витратити таку суму, то ми вам порекомендуємо купити побутову піротехніку та провести феєрверк самотужки. Благо, зараз в інтернеті є безліч інформації про продаж піротехніки.

Вартість написів і вогняних фігур, що горять, потрібно прораховувати індивідуально. Холодні фонтани на винос торта коштують близько 100 у. (6 холодних фонтанів 3-метрової висоти, 30 секунд роботи, з нашою установкою та запуском).

Відео феєрверки на дитячий день народження.

Орієнтовна вартість такого салюту – 2000 у.о.

ℹ️ Подивіться також: Ціни на феєрверки

Зробимо свято незабутнім, а вашу дитину — найщасливішою на землі!