Символ вічного кохання, вірності та взаєморозуміння. — Все це має на увазі логотип «Палаючі серця».

Два палаючих серця - фото

Безперечно, що він може стати одним з головних атрибутом вашої весільної церемонії. Розмір такого логотипу становить від 80 см до 2 метрів у висоту. Конструкція встановлюється на штативах на відстані 6-30 метрів від людей. Як правило, такий піротехнічний ефект додатково прикрашають холодними фонтанами, вогненними колесами або іншими піротехнічними ефектами.

Досить часто логотип у вигляді одного серця ❤️ ви можете побачити в написах, що горять, між іменами двох закоханих. Два палаючих серця ? чудово підійде, щоб показати взаємини між людьми, а також під час святкування круглої дати. Нерідко такі написи використовують, щоб освідчитися у коханні другій половинці. Також у момент пропозиції вийти заміж. Але все ж таки найчастіше, така піротехнічна композиція стане чудовим вибором для весілля. Більше того, вона підкреслить щирість почуттів між молодятами і стане символом їхніх довгих та щасливих стосунків.

Як виготовляється логотип у вигляді палаючого серця.

Принцип виготовлення такого логотипу нічим не відрізняється від виготовлення звичайних написів з піротехніки. Основним елементом, за допомогою якого створюється необхідний малюнок, є “контурна свічка”. Одна така свічка створює одну “точку” малюнку. Таким чином, за допомогою таких точок і складається потрібна нам картинка.

Всі свічки з’єднуються стопіном в один ланцюг і за допомогою цього ж стопина запалюються. Запуск здійснюється дистанційно електричним способом.

Палаючі серця на весілля - фото

Як і всі палаючі написи, вогняні серця бажано використовувати не окремо, а в комплексі з іншими піротехнічними ефектами. Різними фігурами, колесами, спалахами, фонтанами, та інакшими наземними феєрверками. В результаті це значно посилює візуальний ефект і додає динаміки та різноманітності.

Замовляйте логотип Палаючі серця завчасно.

Просимо врахувати, що виготовлення такого логотипу, як і всіх написів, не є швидким процесом. Тому звертайтеся, будь ласка, заздалегідь. Для виготовлення навіть невеликого піротехнічного напису потрібно як мінімум кілька днів. В ідеалі ви повинні зробити замовлення за 4-6 днів до заходу. Це дозволить виготовити його максимально якісним. Потрібних розмірів та з необхідними характеристиками.

Якщо у вас виникли якісь питання, ми готові на них відповісти. Наші менеджери завжди на зв’язку та готові вас проконсультувати. Ми постараємося у найкоротший термін прорахувати повну вартість наших послуг. Ціну за виготовлення такого логотипу та інші витрати на піротехнічне шоу з урахуванням транспорту та інших спецефектів. При необхідності, ви завжди можете під’їхати до нас, або ми можемо зустрітися у зручний для вас час на місці проведення заходу.

Так само приємним бонусом для вас може стати знижка на інші, супутні піротехнічні ефекти. Наприклад, замовивши логотип “Гарячі серця” на ваше весілля, ми можемо зробити вам знижку на холодні фонтани та іскристі колеса, які ми встановимо біля логотипу. Тому що вони не будуть зайвими і стануть чудовим доповненням до загальної картинки.

➡️ Перегляньте також розділ: Гарячі логотипи з піротехніки

Ціна композиції “Два палаючих серця”.

Як приклад можна навести варіант логотипу “Два гарячі серця”. Висота сердець становить 1 метр 20 см. Червона основа, червоні свічки контурні в один ряд. Усього – 64 свічки. Час горіння композиції – 50 секунд. Логотип встановлюється на двох штативах та піднімається на висоту півтора метри. Остаточна вартість 120 у.о.

В ціну включено вартість матеріалів, виготовлення, встановлення, запалення цієї композиції, роботи піротехніків. Тобто, всі витрати, за винятком транспортних, які рахуються окремо, в залежності від місця проведення заходу.

? Дивіться також: Вогняні серця