Що за Новий рік без салюту! ?

Ми вже звикли: годинник б’є 12 ударів…. дзвін бокалів ? і…. починається гуркіт. Нічне небо освітлюють незліченні салюти та феєрверки. А найбільше враження залишається після феєрверків, які організовують справжні професіонали. З використанням професійних висотних калібрів, з цікавим сценарієм та великим асортиментом ефектів. Це ви можете відчути, звернувшись до нас хоча б один раз. Професійна піротехніка передбачає досить довге навчання та вимагає необхідних навичок та наявності спеціального обладнання. У цій галузі ми пропонуємо свої послуги всім охочим.

Новорічний феєрверк - фото

Новорічний салют останнім часом, як і пляшка шампанського став невід’ємним атрибутом зустрічі Нового року. Він додасть у ваше свято безліч яскравих ноток, а всім гостям, що зібралися, подарує море емоцій, захоплення, радості та веселощів.

Напередодні цього улюбленого свята наша компанія пропонує вам послуги з організації професійного салюту. У нас ви можете замовити новорічний феєрверк, піротехнічні фонтани, вертушки, гарячі фігури, вогняні написи та багато іншого.

Красиві розриви у небі у формі “хризантем”, “півонів”, “хвиль” прикрасять нічне небо. І нехай із цими яскравими розривами ви зустрінете нові перспективи наступного року. І вони стануть провісниками майбутніх досягнень та неповторних емоцій.

Піротехніки компанії PIROMAX готові організувати та провести для вас Новорічний феєрверк або салют як безпосередньо з 31-го на 1 січня, так і на інші дати. Адже традиції святкування Нового року у робітничих колективах та з рідними людьми давно вже не обмежуються лише одним днем.

Що ми знаємо про Новорічний салют?

Салют на Новий рік – це одна з найдавніших традицій людства. У всьому світі, у сотнях країн та тисячах та мільйонах сімей люди чекають 12-го удару курантів, щоб випити келих шампанського та вийти на вулицю. Запустити свій Новорічний салют чи подивитися, як це роблять інші. Кожен прагнутиме зробити перший феєрверк цього року таким яскравим і красивим, щоб він запам’ятався аж до наступного Нового року.

Згадайте, як ми в дитинстві підбігали до вікна при перших же розривах феєрверку. Як юрби хлопці збиралися в очікуванні довгоочікуваного салюту і захоплено ділилися своїми враженнями після перегляду. З віком ми перестаємо показувати свої почуття, ховаємо їх від оточуючих, а діти цього ще не навчені, вони не соромляться в емоціях. І кожен у душі з роками все одно залишається тією дитиною, яка із захопленням дивиться на нічне небо, на якому відбувається неповторний танець вогню та іскор.

Багато наших співробітників, побачивши феєрверк у глибокому дитинстві, вирішили присвятити йому все своє життя. Адже підготовка таких шоу потребує чималих знань та досвіду. І ми хочемо запевнити вас, що звернувшись до нас з проханням про організацію такого неповторного Новорічного салюту, ви можете розраховувати, що ми вас не підведемо. Наші піротехніки підготують для вас таке піротехнічне шоу, щоб усі присутні були в захваті. Це є нашим головним завданням.

Співробітники компанії ПІРОМАКС докладуть усіх своїх зусиль та навичок, щоб феєрверк на цьому святі був не лише тією довгоочікуваною кульмінацією, але й приємно здивував усіх присутніх. Щоб він став тим сюрпризом, якому будуть раді всі, хто зібрався. І при цьому не забудуть зауважити всі тонкощі вашого заходу. Щоб салют пройшов без жодних нюансів.

Що потрібно врахувати під час організації Новорічного феєрверку.

Ваш Новорічний салют повинен враховувати особливості місця проведення, кількості глядачів, побажання та переваги гостей. Наші співробітники зроблять так, щоб ви отримали той ефект, про який мріяли. Щоб зрештою від феєрверку у глядачів залишилися лише позитивні емоції та яскраві спогади.

Крім того, у нас є великий досвід проведення салютів і феєрверків на Новий рік та Різдво. Починаючи від центральних майданчиків міст України, так і на різноманітних приватних заходах та у заміських ресторанах. Також варто зауважити, що, крім традиційного висотного салюту на Новий рік, дуже актуальними будуть різноманітні піротехнічні ефекти на землі. Наприклад такі, як напис “З Новим Роком!” Якщо це сцена на площі у вашому місті, то за авансценою можна встановити холодні сценічні фонтани. В результаті вітальна мова вашого мера матиме яскраве завершення.

Новорічний салют - фото

З погляду обивателя, можна стверджувати, що Новорічний салют буде актуальним завжди. Свого часу його почали запускати китайці ще 800 років тому саме на святкування Нового року. Ймовірно, ця традиція залишиться ще не одне століття.

Вартість Новорічного феєрверку.

Не залежно Новий рік це чи інше свято, ціни на салюти ми не міняємо. Так, наприклад, один постріл феєрверку 100 міліметрового калібру буде коштувати близько 17 у.о. Як 31 грудня, так і 10 лютого чи іншого дня.

Але при цьому ми обмежені кількістю робіт, які можемо обслужити на одну дату. Це пов’язано, як правило з недостатньою кількістю кваліфікованого персоналу, якого на даний момент не так багато, як хотілося б. І повірте на слово, що така ситуація не лише у нас. Тому на такі дати як Новий рік ми намагаємось піднімати планку “мінімального замовлення”. Якщо для звичайного дня це 800 у.о., то вартість організації Новорічного феєрверку в нашій компанії починається від 3000 у.о. і вище.

При цьому на цю суму ви отримаєте салют, який і в звичайну дату коштуватиме стільки ж. Не судіть нас суворо, ми все ж таки комерційна організація. Зате за велику суму ви й отримаєте найкрасивіший салют, який буде відповідати витраченим коштам.

ℹ️ Салют на Новий рік у Києві

Не забуваймо замовити Новорічний салют заздалегідь!

Це ми вас просимо робити через велику завантаженість на ці дні. Чи не відкладайте до останнього. Ми хочемо бути впевнені, що ваше свято буде організоване на найвищому рівні. І просимо вас дати нам достатньо часу на підготовку.

І нехай звуки і яскраві іскри салюту, що розривається в небі, віщують наступ Нового року. Року, який принесе нам нові відкриття, досягнення та незабутні емоції!

З новим роком!

З новим щастям!

Посилання на відео найбільших Новорічних феєрверків у світі:

Дубай 2014 (занесений до Книги рекордів Гіннесса як найтриваліший та наймасштабніший): https://youtu.be/T-MUWJWqOv0

Новорічний салют у Кувейті у 2012 році: https://youtu.be/Ugtfo5wo5LM

Феєрверк на Новий рік у Лондоні у 2018 році: https://youtu.be/21EJMIdK1_g

Салют на Новий рік у Гонконгу 2019 року: https://youtu.be/Rg6JIm7excg