Піротехніку, яку можна використовувати у закритих приміщеннях у безпосередній близькості від людей, відносять до категорії «Сценічна піротехніка». Піротехніка для сцени характеризується низькою температурою горіння піротехнічного складу, а також невеликою кількістю диму та запаху, що виділяється при її спрацюванні. Це є основною вимогою до цього виду спецефектів.

Піротехніка для сцени - зображення

Які ми знаємо ефекти, які відносяться до сценічної піротехніки? Насамперед це — холодні фонтани. Вони створюють струмінь іскор певної висоти протягом невеликого проміжку часу. Я думаю, більшість із вас бачили їх на концертах. Наступним, за популярністю та частотою використання, варто виділити так звані “флеш”. Це практично той же фонтан, тільки з укороченим часом роботи, тобто – спалах. Вони часто використовуються на великих концертах та різноманітних зйомках телепрограм. Рідше, можна побачити піротехнічні водоспади. Ще рідше — сценічні комети та міни. Останні мають досить високу вартість та вимагають додаткові технічні вимоги до майданчика.

Сценічна піротехніка на концертах та масових заходах.

Сценічну піротехніку насамперед встановлюють за авансценою або за заднім планом від артистів. Її, як правило, запускають одночасно по всьому фронту, або ж у вигляді доріжки, що біжить, якщо сцена має досить великі розміри. Завдяки зміні кутів нахилу холодних фонтанів можна створювати різні фігури. Це так звані “двійники”, “трійники”, “павичі хвости” та інші. У цьому випадку окремі піротехнічні елементи встановлюються не з строго вертикальною спрямованістю, а під заданими кутами.

Завдяки своїм властивостям сценічна піротехніка знайшла широке застосування на концертах, фестивалях, різноманітних церемоніях, весіллях, ювілеях та інших святах. За допомогою піротехніки для сцени можна надзвичайно яскраво виділити урочисті моменти свята. Запалити настрій усім присутнім.

Приклад використання холодної сценічної піротехніки.

Якщо взяти весілля, то це може бути повільний танець молодят, винесення торта або перший поцілунок. Холодні сценічні фонтани в ці моменти будуть доречними і додадуть яскравих емоцій усім присутнім.

? Також дивіться розділ: Піротехнічні фонтани на весіллі

Сценічна піротехніка - зображення

На корпоративі — моменти нагородження співробітників, винесення торта або ж на фінал вітальної промови керівника.

➡️ Піротехніка на корпоративному заході

Крім того, можна з упевненістю сказати, що сценічна піротехніка є невід’ємною частиною різноманітних шоу-проектів. Як правило, більшість розважальних телевізійних шоу для посилення кульмінаційних моментів використовують саме цей вид піротехніки.

При виборі сценічної піротехніки варто обов’язково врахувати особливості приміщення. Величезне значення має кількість людей, техніки на сцені або в безпосередній близькості до пускових точок. Хоч це холодна піротехніка, але спрямовувати її на людей не можна. Крім того, тривалий вплив такої піротехніки на легкозаймистий предмет також може призвести до займання. Не забуваймо про техніку безпеки!

Піротехніка для сцени в цінах.

Основною перевагою сценічної піротехніки є порівняно невисока ціна. Нижче наведено орієнтовну вартість найпоширеніших ефектів:

  • сценічний фонтан заввишки 3 метри з часом 30 сек. — 350 грн.
  • спалах (флеш), висота роботи 5 метрів — 250 грн.
  • «вогнепад» (водоспад холодний, сценічний) — 1600 грн. за 1 метр.
  • “двійники” з фонтанів 3 метри — 600-800 грн.
  • “трійники” з фонтанів 3 метри — 900-1200 грн.

Також різниця у вартості багато в чому залежить від інших характеристик ефекту. Це — тривалість, колір, насиченість, світлосила, а також виробника піротехніки.

❗ Варто також зазначити, що вартість сценічної піротехніки наведена з урахуванням ціни самих піротехнічних виробів, а також всіх витрат, пов’язаних із встановленням та запуском, а також роботи наших фахівців. Транспортні витрати в ціну не включені та вважаються окремо. Тим часом варто зауважити, що в деяких випадках є потреба в додаткових витратах. Насамперед це пов’язано з погодженнями. Також може знадобитися організація додаткових пожежних постів, замовлення пожежної машини та інших витрат. Всі ці моменти можна обумовити заздалегідь під час особистої зустрічі.

Замовити сценічну піротехніку можна зателефонувавши нам в офіс.

Можливо, у вас виникли запитання. Зв’яжіться з нами, зручним для вас способом, і ми будемо готові на них відповісти. При необхідності, наш спеціаліст попередньо оглянути локацію та запропонувати свої варіанти на майбутні заходи. Більше того, варто врахувати, що піротехніка на сцену встановлюється в останню чергу, і нашому співробітнику потрібно бачити повну картину з розміщенням всіх елементів декору сцени чи майданчика.

Зі свого боку ми гарантуємо якість нашої роботи. Тому наша компанія готова підписати усі необхідні документи. У тому числі необхідні гарантійні листи та будемо раді на подальшу співпрацю. Ми працюємо на цьому ринку не один рік і плануємо подальший розвиток у цьому напрямку.

ℹ️ Розділ: Піротехніка для закритих приміщень