Звичайним феєрверком ви вже нікого не здивуєш? — Спробуйте щось новеньке. Можливо це те, що вам потрібно! — Вогняні написи, палаючі літери та логотипи.

Вогняний напис на весілля - фото

За допомогою наших піротехніків ви можете зробити такі вогняні композиції. Насамперед принцип виготовлення таких написів будується на тому, що один піротехнічний елемент (зазвичай це “контурна” свічка) створює одну “точку”. В кінцевому рахунку завдяки одночасному горінню таких “крапок” ми створюємо необхідну нам картинку. Необхідні нам контури літери чи цифри.

Наприклад, вам необхідно зробити освідчення в коханні або відзначити пам’ятну дату. І цей вид наземних спецефектів чудово вам у цьому допоможе. Палаючий напис “Я ТЕБЕ КОХАЮ” або “ВИХОДЬ ЗА МЕНЕ”, не залишить вашу улюблену байдужою. З іншого боку, це дуже оригінально та несподівано. Адже можна зробити це сюрпризом, про який буде відомо лише вам.

Примітно, що вогняний напис або логотип легко поєднуються з будь-яким іншим видом феєрверків. Але навіть самі по собі вони є неповторним і прекрасним видовищем. Цей спецефект здатний здивувати як вас, так і вашу другу половинку та запрошених гостей. Палаючі літери та цифри чудово поєднуються в комбінації з різноманітними піротехнічними фігурами, а також холодними фонтанами. Серед фігур можемо порадити вам насамперед: млини, діадеми, колеса, сонечки та інші.

Область застосування вогняних написів та палаючих літер.

Піротехнічні написи чудово підходять для феєрверку на весілля, під час святкування дня народження чи ювілею. Крім того, останнім часом їх стали часто використовувати різні компанії на корпоративних заходах та вечірках.

Також нерідко молоді люди за допомогою таких спецефектів пропонують свою кохану. Або можуть замовити на круглу дату, річницю компанії чи ювілей рідної людини.

Вогняний напис - фото

Вогняні написи – це чудовий вибір як для невеликого заходу, так і для святкування. Крім всіх вищезгаданих переваг, вони мають дуже невисоку цінність у порівнянні з професійним висотним салютом. Зрештою, це робить їх ще привабливішими.

Якщо розглядати найпопулярніші написи, то насамперед це ім’я коханої людини, цифри круглої дати чи вітання. “ВІТАЄМО”, “З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ”, “З ЮВІЛЕЄМ”.

Другий за популярністю вибір – це логотипу, що горить, у вигляді двох сердець. З обох боків від нього встановлюються обертові піротехнічні колеса. А на самому початку шоу спалахують фонтани за переднім планом.

Уявіть… Ваша улюблена дівчина підходить до вікна. А там неймовірними вогнями світиться її ім’я та блищать іскри від фонтанів. Цей момент вона ніколи не забуде. А для вас це стане чудовим приводом освідчитися їй у коханні.

ℹ️ Чи можна зробити салют із написом у небі?

Замовте вогняний напис на весілля, день народження або корпоратив.

ПП “ПІРОМАКС” готове виготовити такий палаючий напис “під ключ”, на будь-яке ваше свято. Від вас потрібно лише узгодити остаточний макет. Виготовлення, доставка, встановлення та запуск піротехнічного напису – це все наша турбота. Крім того, не забудьте дати нам час виготовлення такої конструкції. Це вимагає досить багато часу.

Звертайтесь, будь ласка, заздалегідь!

? Дивіться також: Піротехнічні написи