Бажаєте влаштувати свято для співробітників вашої фірми? Зміцнити взаємини, чи просто відзначити важливу для вашої компанії дату? Тоді пропонуємо вам замовити палаючий вогняний логотип вашої компанії.

Палаючий вогняний логотип - фото

Він ідеально підійде як для невеликої корпоративної вечірки, так і масштабного святкування. Вогненний логотип, що горить, відноситься до наземної піротехніки. Як і піротехнічні написи, він складається із контурних свічок. Прекрасно комбінується з іншими видами феєрверків. Такими як: парковий або висотний феєрверк. Більше того, ви можете прикрасити його за допомогою спеціальних наземних фігур: млинів, діадем або коліс.

Уявіть… Момент закінчення вітального мовлення вашого “боса”. Усі співробітники піднімають нагору наповнені келихи. І тут запалюється гарний вогненний логотип, що горить, з колесами, що крутяться, з боків. А тим часом, на задньому фоні періодично загоряються кольорові фонтани та спалахами. У кінцевому рахунку всі ці піротехнічні ефекти поступово змінюються потужнішими. Які піднімаються все вище та вище у нічне небо. Починається висотний феєрверк. І у фіналі – все небо освітлюється “золотим дощем”.

Зазвичай такі моменти запам’ятовуються надовго і залишаються в пам’яті співробітників, а також у багатьох фотографіях і відео свята.

Замовити палаючий вогняний логотип компанії.

У нас ви можете замовити піротехнічний макет логотипу вашої компанії. Ми намагатимемося виготовити його максимально реалістичним. З дотриманням усіх пропорцій та ваших побажань. При цьому хочеться відзначити, що на виготовлення потрібно деякий час. Тут все залежить від складності макету. Але навіть найпростіші варіанти вимагають щонайменше 2-х днів. Тому, будь ласка, звертайтеся заздалегідь.

Наші фахівці намагатимуться зробити логотип вашої компанії так, щоб він виглядав якомога красивішим і ефектнішим.

ℹ️ Через те, що логотипи та написи з піротехніки відносяться до статичних фігур, то не зайвим буде урізноманітнити таке шоу за допомогою різного роду наземної піротехніки. Для цієї мети дуже добре підходять іскристі колеса та піротехнічні фонтани. Крім того, чудово виглядатимуть періодичні залпи з мін і комет.

Телефонуйте. У нас є багато ідей зробити ваше свято яскравіше! Ми готові підібрати для вас найоптимальніший варіант спецефектів. Можливо це буде логотип, а можливо, ми запропонуємо вам щось нове.

Відео з палаючим логотипом із піротехніки та феєрверків

Вартість вогняного логотипу з феєрверків

Якщо йдеться про звичайні цифри та літери, то вартість становить близько 60 у.о. за одну літеру. Це за умови, якщо їхня висота буде 1,2 метра. За більш складних логотипів ціну потрібно прораховувати індивідуально. Також варто зазначити, що середній час горіння таких композицій складає від 30 до 60 секунд. Такі піротехнічні логотипи встановлюються на штативах. Відстань до глядачів має бути від 5 до 100 метрів. З іншого боку, з нашого досвіду оптимальна відстань для перегляду — 10-20 метрів.

Розміри логотипу можна вибрати за вашим бажанням. Але в цьому випадку всі моменти потрібно обговорювати окремо. Насамперед це пов’язано з можливістю виникнення технічних труднощів при реалізації проекту.

➡️ Дивіться також: Вогняні написи та букви