Висотний салют (феєрверк) — це професійний салют, запуск якого проводиться за допомогою спеціальних пускових установок (мортир), з використанням певних феєрверкових зарядів (люсткугелів). Такий салют характеризується великою висотою підйому піротехнічних виробів. До висотних салютів відносять всі феєрверкові кулі калібру 2,5″ (63 мм.) та більше. Викид зарядів у висотному феєрверку — від 60 метрів і від, а діаметр розриву становить понад 50 метрів. При цьому право організації та запуску таких феєрверків мають лише особи, які пройшли спеціальне навчання. Які змогли довести рівень своїх знань і пройшли практику в спеціалізованих організаціях, про що видаються підтверджуючі документи. А саме: книжку піротехніка та відповідального керівника.

ℹ️ Висотний феєрверк є найпотужнішим і видовищним із усіх видів піротехніки. Він стане яскравою кульмінацією будь-якого свята і подарує всім захоплення та незабутні враження.

Висотний салют - фото

Слово “висотний” свідчить про те, що піротехнічні заряди за допомогою вишибного заряду вистрілюють з мортири на досить велику висоту. Від 60 до 200 метрів. При цьому чим більше калібр люсткугеля, тим він вище піднімається в небо і дає більший діаметр розльоту піротехнічних елементів. Через свою потужність і великий радіус небезпечної зони висотні заряди заборонені до вільного продажу. А безпечна зона під час проведення таких висотних феєрверків має становити від 50 метрів і більше. (Залежно від калібрів).

Потужний та грандіозний! — Так його можна описати двома словами.

Висотний салют загалом може бути самостійним елементом піротехнічного шоу. Але найчастіше його демонструють у поєднанні з парковим феєрверком, а іноді і з наземною піротехнікою. Як правило, середня тривалість професійного феєрверк-шоу становить від 2 до 10 хвилин.

Дивіться: Різниця між професійним феєрверком та побутовою піротехнікою

Ціна висотного салюту.

На вартість висотного феєрверку, як правило, впливають три основні фактори. Це його тривалість, що застосовуються калібри та щільності стрілянини. При цьому цифри можуть коливатися в межах від 200 до 3000 у.о. за одну хвилину такого піротехнічного шоу.

Як ви бачите, розкид досить великий.

З чим це пов’язано?

По-перше, за мінімальну суму щільність пострілів становитиме 1-2 кулі на секунду. Тобто протягом секунди ви побачите у небі розриви двох люсткугелів. Якщо брати феєрверк з максимальною вартістю однієї хвилини, то протягом тієї ж секунди небо можуть осяяти до 40 феєрверкових куль. За такої швидкості можна продемонструвати ефекти в декількох різних калібрах і за допомогою нахилів рознести їх у просторі. Тобто в цю секунду все небо спалахне чудовими вогняними ефектами.

По-друге, у більш дорогому феєрверку можна використовувати вироби більшого калібру. При цьому ми пам’ятаємо, що чим більший калібр феєрверкової кулі — тим він дорожчий. Такі кулі піднімаються вище у небо. Дають більший діаметр розриву і ефект від такого люсткугеля триває довше. У невеликі феєрверки немає сенсу ставити великі калібри. Так як вони заберуть на себе левову вартість шоу, і салют вийде або занадто рідкий, або занадто короткий за часом.

➡️ Детальніше дивіться у розділі: Вартість феєрверку

Висотний феєрверк - фото

Чи можу я замовити висотний феєрверк собі на свято?

Так. Можете. Але при цьому досить часто трапляються випадки, коли це зробити неможливо. І основна причина цього — технічні вимоги.

? Зателефонуйте та проконсультуйтеся з нашим спеціалістом щодо можливості проведення висотного салюту на вашому святі. Нам потрібно точно знати: місце, дату, орієнтовний час стрілянини, передбачувану тривалість феєрверку.

Вже на цьому етапі можуть виникнути питання, що вимагають можливих погоджень або перегляду початкових планів. Є локації, де провести таке шоу просто неможливо. Є — на яких потрібні додаткові дії, пов’язані з отриманням різних дозволів, листів чи інших заходів. (оренди баржі, понтонів, пожежних машин МНС та ін.)

Насамперед не варто забувати, що висотний феєрверк вимагає достатньої відстані до глядачів та будівель. Цього не завжди можна досягти. Є безліч районів із щільною забудовою. Або може просто бути безпечний майданчик, з якого можна провести феєрверк. Але при цьому завжди можна знайти якесь компромісне рішення. Не відмовляйтеся від такої видовищної повітряної вистави. Якщо є можливість його провести, краще це зробити. Усі гості будуть у захваті, а у вас буде, що згадати про минулий захід.

ℹ️ Деякі варіанти салютів та феєрверків у рубриці: Наші піротехнічні послуги

Відео висотного феєрверку

Орієнтовна вартість такого салюту 3000 у.о.

Дивіться також: Приклади феєрверків

Потрібен час для організації висотного феєрверк-шоу.

❗ Бажаємо звернути вашу увагу, що гарний висотний феєрверк не можна підготувати за кілька годин. Стандартне приготування до таких шоу триває кілька днів. А для більш масштабних показів потрібні навіть тижні. При цьому може виникнути потреба заздалегідь оглянути місце проведення заходу та погодити всі можливі моменти. А все це потребує часу.

Тому, якщо ви хочете прикрасити своє свято професійним висотним феєрверком, звертайтеся до наших фахівців завчасно. У такій справі поспіх нікому не потрібний. І щоб ми розкрили весь потенціал цього дійства, дайте нам достатній час на підготовку.

Висотний салют – яскравий фінал вашого свята

Будьте певні. – Ми вас не підведемо!

Телефонуйте! Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, розроблять персональний сценарій вашого шоу. Не забудуть про всі ваші побажання.

➡️ Дивіться також: Чи є відмінності між салютом та феєрверком