Серед усього різноманіття феєрверків, салютів та різних піротехнічних ефектів особливою популярністю користується піротехніка для закритих приміщень. Її іноді називають холодною, концертною піротехнікою чи піротехнікою для залів. Під ці поняття потрапляють різноманітні піротехнічні фонтани, спалахи, флеші, сценічні водоспади, комети та ін.

Піротехніка для приміщень - зображення

Вони можуть відрізнятися за кольором, часом роботи, способом розміщення на майданчику. Але основна відмінність піротехніки для закритих приміщень – це низька температура горіння піроелементів та їхня “бездимність”. Хоча про повну відсутність диму не йдеться, але його кількість незначна. Також піротехніка для залу не повинна мати сильних різких запахів, що часто трапляється при роботі інших піротехнічних виробів.

Піротехнічні фонтани, мабуть, найуніверсальніший, і в той же час вид сценічної піротехніки, що запам’ятовується, яку можна використовувати всередині приміщень.

Нерідко можна побачити як на весіллі, ювілеї, дні народження застосовують саме цей вид піротехнічних ефектів. Це зумовлено не тільки універсальністю піротехнічних фонтанів, а й чудовою сполучністю з іншими феєрверками.

Ми вже звикли бачити піротехнічні фонтани, флеші на великих концертах та заходах. А також на зйомках телешоу, “Блакитних Вогниках” та у всіляких кліпах та рекламі.

Вони підкреслюють святкову атмосферу, наголошують на потрібних моментах і завдяки своїм “безпечним властивостям” можуть розміщуватися в безпосередній близькості від людей та предметів.

Піротехніка для закритих приміщень не залишає слідів на поверхні. Тому її також застосовують для прикраси торта, сцени, роблять із неї доріжки тощо.

Піротехніка для закритих приміщень - фото

Піротехніка для закритих приміщень – встановити під замовлення.

Компанія “ПІРОМАКС” буде рада надати свої послуги з організації піротехніки у приміщенні на вашому заході. Ми готові встановити і запустити холодні сценічні фонтани, флеші, доріжки, що біжать, та інші піротехнічні ефекти, все, що ви захочете. Ми зробимо це за вашою командою або суворо обумовлені моменти. І зробимо це максимально ефектно та з дотриманням усіх заходів безпеки.

Телефонуйте і ми відповімо на всі ваші запитання!