За скільки можна зробити красивий феєрверк? Це питання, що найчастіше задається. Ціна салюту формується переважно з розрахунку вартості піротехніки, яка потрібна для його проведення. Закупівля піротехнічних елементів — основна стаття витрат при проведенні феєрверк-шоу. Робота піротехніків з написання сценарію, підготовки та безпосереднього запуску феєрверку становить лише 20% від його загальної ціни. Тому чим більше піротехніки на вашому шоу — тим більша його вартість.

Розділи з цінами:

Вартість висотного салюту

Ціни на наземний феєрверк, надписи та фігури

Ціни на холодну сценічну піротехніку

Традиційний висотний салют та його ціна.

Насамперед, коли людина замовляє салют на своє свято, вона має розуміти, яка ціна її влаштує. Наприклад, якщо ви маєте у своєму розпорядженні суму в розмірі 100-200 у.о. і потрібно зробити традиційний феєрверк, то ми можемо порадити купити салютні установки. Ви їх завжди зможете знайти в інтернеті або спеціалізованих магазинах і запустити самостійно. Якщо вам не накладно сплатити салют вартістю понад 700 у.о., то найкращим варіантом буде замовити професійний феєрверк. Це вже буде салют з використанням потужних великих калібрів, які ви не купите в магазині. Для їх використання потрібні спеціальні навички та безліч додаткового обладнання.

Вартість професійного феєрверку може відрізнятися залежно від інтенсивності стрільби. Також великий вплив на ціну вашого шоу мають калібри і тривалість шоу.

Ціни на салют у Києві

Як формуються ціни на салют?

Передусім, варто визначитися з тривалістю вашого салюту. Ми рекомендуємо робити його не менше ніж дві хвилини та не більше десяти, залежно від категорії заходу. Які використовуються калібри піротехніки, як правило, підбираються виходячи з технічних характеристик майданчика, відстані до глядачів, техніки безпеки і т.д. Так, наприклад професійний висотний феєрверк формується за допомогою висотних зарядів (люсткугелів), які окремо заряджаються в пускові установки (мортири), та надалі під’єднуються до загальної програми салюту.

Існує кілька способів запуску таких зарядів. Це — вогневий, електричний та змішаний (електрично-вогневий). Наша компанія зазвичай використовує електричний метод запуску піротехнічних елементів. При такому методі стрільби люсткугелі заряджаються в мортир і запускаються за допомогою спеціальних пультів вручну. А у разі музичного феєрверку — комп’ютерною програмою.

Зв’язок тривалості феєрверку з його ціною.

Зверніть увагу, що у нашій таблиці у графі з вартістю феєрверку ми вказуємо усереднену ціну однієї хвилини салюту. Але за фактом, кожна наступна хвилина має коштувати більше за попередню. Насамперед це пов’язано з тим, що увагу глядачів потрібно постійно підживлювати додатковими ефектами. При цьому всі феєрверки будуються за наростаючим принципом. Тому ми радили б вам при калькуляції салюту враховувати, що кожна наступна хвилина салюту коштує на 50% більше попередньої. Тобто, якщо ви хочете, щоб на вашому святі феєрверк не припинявся протягом 10 хвилин, вартість такого шоу буде не 2000 у.о., і може перевищити цифру в 5000.

Феєрверк - ціна - фото

Як калібр впливає на ціну салюту.

Чим більший калібр піротехнічного виробу — тим більша його вартість. Так, для порівняння, якщо середня вартість 4″ (100 мм.) феєрверкової кулі становить 18 у.о., то вартість 5″ (125 мм.) кулі з таким самим ефектом того ж виробника становить вже близько 25 у.о. Тому чим більше бюджет піротехнічного шоу, тим більше потужних калібрів можна поставити. Використовувати великі калібри на невеликих кошторисах не є доцільним.

Дивіться: Приклади професійних феєрверків.

Скільки коштує висотний феєрверк?

Коли ви плануєте феєрверк для вашого заходу, головне, що потрібно брати до уваги, це те, скільки грошей ви готові на нього витратити. Необхідно знайти ту золоту середину, коли це не сильно битиме за вашим бюджетом і при цьому шоу буде відповідати формату заходу і вашим очікуванням. Насамперед для нас головне завдання — це зробити роботу так, щоб за мінімальні гроші ви отримали, на що розраховували, і ще трохи більше. Хоча ваші слова: “Феєрверк був просто бомба!” – Будуть приємним доповненням до вартості нашої роботи.

Ціни за проведення висотного феєрверку

Вартість феєрверку - фото
Висотний феєрверк – ціна однієї хвилинивід 400 у.е.
Ціна за висотний салют – мінімальне замовлення
(тривалість такого феєрверку близько 2 хвилин)
від 800 у.е.
Середні ціни на салют тривалістю 3-5 хвилин 1000 – 4000 у.е.
Ціни на салют під музику (мінімальне замовлення)від 2500 у.е.
Вартість однієї хвилини музичного феєрверку*від 800 у.е.

* Примітно, що вартість музичного феєрверку, зазвичай, вища за традиційний. Насамперед це пов’язано з його більшою “насиченістю” – щільністю стрілянини. Через те, що, як правило, використовуються щонайменше три пускові точки і велика кількість різних піротехнічних ефектів.

У вартість феєрверку включено всі витрати, пов’язані із проведенням салюту. Насамперед: написання програми шоу, вартість піротехнічних виробів, що використовуються, оплата за роботу піротехніків із зарядки, монтажу та демонтажу обладнання. Транспортні витрати не включені у вартість та прораховуються окремо.

Відео феєрверка вартістю 2000 у.о.

Залежно від місця проведення та необхідних вимог феєрверк може включати елементи побутової та професійної піротехніки. Тому кількість залпів, їх калібр, кількість пускових точок зазвичай обмовляються окремо. Також ціна за салют може включати додаткові витрати, пов’язані з погодженнями, проживанням піротехніків, замовлення пожежних машин та ін.

Ціна на наземний салют та піротехнічні фігури

Ціна за феєрверк шоу - фото

Ціни за організацію та проведення наземного феєрверку, логотипів, написів та піротехнічних фігур.

Наземний піротехнічний ефектЦіна
за одиницю
Піротехнічний фонтан (вуличний) 2 метри 60 сек.— 8 у.е.
Ціни на палаючі написи, літери та цифри (заввишки 1,2 метра)— 60 у.е.
Піротехнічні фігури:
Колесо іскристе (млин, 5 фонтанів)— 40 у.е.
“Ялинка”— 50 у.е.
“Подвійне колесо” (6 фонтанів)— 50 у.е.
“Діадема”— 80 у.е.
“Зірка” 8 променів— 65 у.е.
Ціни на феєрверки вказані у у.о., а перерахунок проводиться у гривні за курсом НБУ на момент оплати.

Ціни на холодну сценічну піротехніку.

Ціни на салют і піротехніку - фото
Вид сценічної піротехнікиЦіна
за одиницю
Сценічні фонтани 2 метри 20 секунд— 12 у.е.
Ціни на холодні фонтани 3 метри 10, 30 секунд— 13 у.е.
Холодні сценічні фонтани 5 метрів 60 секунд— 25 у.е.
Флеш (спалах) 3, 5 метрів— 8 у.е.
Водоспад сценічний (вогнепад)— 50 у.е. за 1 метр
Для сценічної піротехніки у нас встановлено мінімальне замовлення у розмірі 100 у.о. Іншими словами, за 100 у. наш піротехнік у вас на святі може встановити та запустити до 8 фонтанів 3 метри 30 секунд. Але якщо ви захочете запалити на заході 4 фонтани 2 метри 20 секунд, це теж коштуватиме 100 у.о. Транспортні витрати рахуються окремо.

Ми завжди готові поступитися питанням ціни вашого феєрверку.

Більш детальну інформацію щодо цін на салют та піротехнічні послуги ви можете отримати, зателефонувавши нам в офіс. Також це дозволить індивідуально обговорити деталі та усі ваші побажання на майбутній захід. Зрештою, вивести остаточну взаємоприйнятну ціну феєрверку.

Насамперед просимо врахувати, що ми не маємо можливості показати, як візуально виглядатиме остаточний варіант вашого феєрверку. Ми можемо лише показати фото та відео подібних робіт.

З іншого боку, наш менеджер підготує детальну, розгорнуту пропозицію та надішле вам на розгляд. Також у пропозиції ми надамо інформацію про кількість використовуваних піротехнічних елементів. Будуть вказані характеристики, ціни за одиницю і остаточна вартість салюту.

Ця цифра, як правило, враховує всі витрати, включаючи погодження, транспортні витрати та роботу піротехніків. Але ви завжди можете поцікавитись можливою персональною знижкою, про яку, як правило, можна домовитися окремо.

Відео деяких наших робіт можна переглянути на youtube-каналах компанії PIROMAX:

https://www.youtube.com/channel/UCTaQGCSnNl8vOed0ek3SkAA

https://www.youtube.com/channel/UCKl01D65juaVfSASb8VXQSQ