Замовити салют або феєрверк в Києві у компанії PIROMAX.

Організація салютів та феєрверк-шоу – це те, чим ми займаємося протягом останніх 11 років. Більше того, ми є головними організаторами та організатором феєрверків в Україні. Компанія за цей час придбала багато постійних клієнтів як у Києві, так і по всій країні. Збільшила перелік послуг. Налагодила тісні контакти з найкращими постачальниками піротехніки, а також розробила систему знижок своїм замовникам. Проте, як і раніше, основною метою дружнього колективу ПІРОМАКС є підтримка високої якості робіт. При цьому професійні салюти та феєрверки — наша гордість та гідність.

Презентація компанії PIROMAX

Салюти та феєрверк-шоу

Можливо, ви шукайте саме це:

Організувати незабутній феєрверк

30 000 грн.

  • 3 хвилини - Тривалість
  • 100 мм. - Максимальний калібр
  • 820 - Усього пострілів
  • Золотий дощ - Фінал
Розділ: Висотні феєрверки
Запалити холодні фонтани

3 200 грн.

  • 6 шт. - Фонтани холодні
  • 3 метри - Максимальна висота
  • 30 сек. - Час роботи
  • Включено - Транспорт по Києву
Розділ: Холодні фонтани

Потрібно замовити салют у Києві чи іншому місті. Телефонуйте! — І наш феєрверк запалить ваше свято на повну! Стане яскравим моментом урочистості та подарує море позитиву та радості.

Уявіть на мить, як повільно тьмяніє світло від софітів і серед запрошених розноситься шепіт, передчуваючи перші проблиски салюту. Можливо, хтось із цих людей приїхав сюди здалеку саме, щоб бути присутнім на цій особливій події. І коли чутно перші розриви в небі — всі очі спрямовані вгору. Нічне небо освітлюється неповторною веселкою квітів, і проблиски світла відбиваються в очах та посмішках тих, хто зібрався.  

Слід зауважити, що для всіх країн світу та народів, незалежно, бідний ти чи багатий, молодий чи старий, феєрверки вже багато років залишаються одним із найвидовищніших засобів розваги. Вони перетинають межі часу, культури та географії та мають універсальну привабливість.

Гарний феєрверк буде доречним практично на будь-якому святковому заході. Так, наприклад, весільний салют стане чудовим подарунком для молодят. Феєрверк на День Народження – сюрпризом для іменинника. Холодні фонтани гармонійно доповнять окремі моменти весільної церемонії. А вогняний напис стане яскравим початком наземного піротехнічного шоу. Більше того, якщо ви зупинились на замовленні музичного феєрверку, то грандіозна кульмінація заходу вам гарантована.

Чи знали ви, що салют можна запускати не лише із землі? Це може бути також вода та повітряні об’єкти. Є досить велика різноманітність піротехнічних виробів, які працюю з поверхні води. І у нас такі феєрверки також є у наявності. Це так звані “водні килими”, “гейзери”, “балети” та ін. Більше того, якщо проводити салют з баржі або понтона, то такі ефекти додадуть свою особливість у барвисте шоу. Фактично, водна гладь є природним підсилювачем пишноти феєрверків, наслідуючи ритм спалахів, граючи і відбиваючи їх тисячами дзеркал. У нас ви можете оформити замовлення на салют із баржі або іншого водного об’єкту з використанням таких піротехнічних ефектів. Шоу буде неперевершеним! 

Професійні феєрверки, що змушують пульс битися частіше!

Замовити салют у Києві.

Київ останнім часом сильно розрісся як великий мегаполіс. Постійно забудовуються вільні ділянки землі і сквери, що залишилися, а всі вільні місця займають припарковані машини. І це стало однією з основних проблем при замовленні феєрверку безпосередньо у місті. Так, наприклад, щоб провести висотний салют, потрібні відстані не менше 50 метрів до найближчих будинків. А цього часом досягти практично неможливо.

Салют у Києві - фотографія

У такому разі можна розглянути можливість проведення шоу на території парків, зелених зон, акваторію Дніпра або ж на околиці міста. При цьому як варіант наша компанія може запропонувати провести наземний салют або обмежитися холодною сценічною піротехнікою. Такі піро-шоу вимагають значно менше місця і зона безпеки для них мінімальна.

Окремі наші замовники дуже охоче погоджуються від’їхати за кілька кілометрів від міста, щоб помилуватися феєрверком. Тим часом кожен випадок по-своєму індивідуальний та можливі різні методи його реалізації.       

  “Show must go on!” Феєрверку – бути!

Отже, ви наважилися замовити салют на ваш захід. Що потрібно зробити далі? …

На попередньому етапі необхідно з’ясувати можливість проведення на даній локації. Для початку, проконсультуйтеся з цього питання з адміністрацією чи господарями майданчика. Далі, поспілкуйтеся з піротехнічною компанією, яка його проводитиме. Можливо знадобиться додатковий огляд майданчика, можливо підписання погоджень, гарантійних листів тощо. Не завжди місце демонстрації феєрверку дає змогу втілити задумане. Але в більшості випадків можна дійти компромісу та знайти оптимальне рішення.  

Замовити салют ви можете як на невелике свято. Наприклад — привітати кохану людину на її День народження. Так і замовити масштабний композиційний музичний феєрверк на вшанування Дня міста. Крім того, у нас немає обмежень щодо кількості пострілів і калібрів. Ми маємо достатню кількість обладнання та персоналу. І, зрештою, завжди дотримуємося рамок бюджету та технічних можливостей демонстраційного майданчика.

З іншого боку, якщо ви хочете купити побутову піротехніку для самостійного запуску, то повідомляємо, що ми не займаємося такими продажами. Зверніться, будь ласка, до спеціалізованих магазинів або пошукайте інформацію в інтернеті.

У нас можна замовити салют або феєрверк із використанням професійних калібрів та ефектів. Через те, що робота з такою піротехнікою вимагає спеціального персоналу, вона заборонена для вільного продажу. Крім регулярної переатестації фахівців та дотримання суворих заходів безпеки робота з такою піротехнікою потребує особливого обладнання. Навряд чи у вас вдома припадають пилом десь у кутку достатня кількість мортир різних калібрів, пускові модулі, пульти і т.д. Найкраще хай цими питаннями займаються люди, для яких це є звичайною роботою.

Крім того, ви можете запитати: А воно того варте? І ми вам відповімо: Так! … Безперечно! Професійний феєрверк здатний здивувати та викликати захоплення навіть у досвідчених любителів піротехніки. І якщо ви себе саме таким вважаєте, то телефонуйте, і переконайтеся в цьому особисто.

Професійні піротехнічні послуги

Замовити весільний салют у Києві.

Весілля. Ваш головний день у житті мають запам’ятати все! До цього дня ви готувалися роками, представляли його у своїх фантазіях та думали, як все це втілити у реальність. Ми, зі свого боку, хотіли б запропонувати свої послуги в тому, в чому розуміємося найкраще. А саме – як організувати гарний салют на весілля.

Якщо порівнювати весільний салют із феєрверками на інших заходах, таких, наприклад, як корпоратив або День народження, то весільне шоу має деякі відмінності. Насамперед це використання більш “тривалих” за часом, більш тягнучих піротехнічних ефектів. Таких, як: “брокада”, водоспади, золотий дощ та ін. Поодинокі ефекти: серця, кільця, ромашки… Це пов’язано з тим, що демонстрація, як правило, проводиться під класичну інструментальну композицію, чи з використанням весільної тематики. Більше того, якщо ви хочете всіх максимально здивувати, то замовте феєрверк, синхронізований із музикою. Усі будуть у захваті! Зі свого боку, ми гарантуємо, що ви не розчаруєтеся у своєму виборі. Ми вас не підведемо. Все пройде на найвищому рівні!

Салют на весілля - фото

Весільний салют додасть неповторних емоцій та гламуру до програми заходу. Насамперед тому, що реакція людей на феєрверк йде не від розуму, а від серця. Довіртеся нам, і ми створимо ідеальну кінцівку вашого весілля. А у вас залишаться чудові фотографії та відео матеріали на тлі чарівних піротехнічних ефектів.

Замовте салют на весілля – запаліть церемонію на повну! Читайте також: Як вибрати весільний салют

Феєрверк на День народження – не проблема.

“З Днем народження! Салют в твою честь, коханий!” Приємний сюрприз, чи не так? Спостерігати за тим, як різні кольорові кулі розриваються в небі тисячами бризок і вогнів. Залишатися при цьому байдужим просто неможливо. І навіть дорослі чоловіки і жінки, які багато чого побачили на своєму віку, не можуть не захоплюватися такою красою. А що вже казати про дітлахів.

Замовити салют на день народження - фото

З Днем народження! З Днем народження …. три, два, один, … та поїхали! Гарний феєрверк може стати найурочистішим моментом вашого свята. І коли вам потрібно замовити салют на день народження вашої дитини чи коханої людини, ми готові вам у цьому допомогти. Також просимо врахувати три фактори, які головним чином впливають на процесс підготовки такого піротехнічного шоу. По-перше, це місце проведення заходу. (Не на кожній локації можна втілити все задумане). По-друге, кількість запрошених гостей, їх вік та інтереси. І, по-третє, переваги та вподобання іменинника.

Більше того, ми зі свого боку підготувалися до подібних робіт в авральному режимі. Та вже давно маємо спеціальний сценарій феєрверку, який так і називається: “Салют З Днем народження”. У ньому враховано багато моментів святкування ювілеїв та іменин. Тож якщо часу в обмаль, то можна просто скористатися цією програмою. І все пройде чудово! Вже не раз перевірено.

Читайте також: Салют на ювілей

З іншого боку, якщо вам потрібно замовити феєрверк на дитячий день народження, варто внести деякі зміни в програму феєрверку. Почати салют краще з пострілів невеликого калібру, щоб не налякати найменших із запрошених. При цьому програма складається таким чином, щоб була максимальна різноманітність за кольорами та ефектами. А також щоб зберігалася велика щільність стрілянини. Поступово потужність залпів можна збільшувати, додаючи нові звукові та візуальні ефекти. Підсумок – чудовий фінал у вигляді золотого дощу. Діти будуть у захваті!

Перед тим як замовити, можливо вам буде корисна стаття: Чи потрібний феєрверк на День народження

Як вибрати салют чи феєрверк на свято.

Сьогодні, зайшовши на один із сайтів або магазинів піротехніки, можна просто розгубитися. Що саме вам потрібне? Різні салюти, феєрверки, петарди, римські свічки та багато іншого. При цьому ви повинні розуміти, що є два варіанти влаштувати феєрверк на вашому святі. Перший — зробити його самотужки, купивши необхідні ефекти. Другий – замовити салют у спеціалістів.

Якщо ви плануєте проявити себе у якості піротехніка-початківця і здивувати всіх своїм умінням стріляти феєрверки, то вам потрібно на інший сайт. Ми не продаємо побутову піротехніку. Наша компанія проводить професійні феєрверки та готова зробити це на вашому заході. Ми вам потрібні, якщо ви вирішили довірити проведення салюту професіоналам, тобто якщо ви вибрали другий варіант.

Відмінність між професійними феєрверками та побутовою піротехнікою.

Отже, якщо ви наважилися замовити професійний салют.

Це буде правильне рішення! Феєрверк, який можемо влаштувати ми, ви самі ніколи не зробите. На це потрібно роки тренувань та практики. Безліч додаткового обладнання, а також проходження спеціального навчання. Але ефект від такого шоу буде чудовим!

На першому етапі спілкування та знайомства з вами наш фахівець допоможе визначитися з вибором феєрверку. Відповість на всі ваші запитання. Ми запропонуємо розробити сценарій піротехнічного шоу для вашого заходу. Адже свята бувають різні. Так для організації салюту на День міста або міське свято вимоги дуже відрізняються від весільного феєрверку. І все це потрібно врахувати.

Отже, ми розробимо та надамо вам на розгляд кілька персональних варіантів та прикладів піротехнічних шоу. Вони відрізнятимуться за наповненням та ціною. Впевнені, що ми разом неодмінно прийдемо до взаємовигідного рішення. Наша компанія пропонує величезний вибір різних видів феєрверків та піротехнічних ефектів. Зрештою, навіть досвідчені замовники знаходять щось нове, і залишаються задоволені своїм вибором.

Вибираємо та замовляємо феєрверки.

Якщо ви заглянете в розділ нашого сайту “Наші послуги”, то зможете знайти багато корисної інформації. Тут, у тематичних рубриках наведено деякі готові сценарії салютів та феєрверків. Якщо не знайшли відповіді на ваші запитання – телефонуйте, не соромтеся. Наші спеціалісти вас проконсультують та підготують персональну програму вашого шоу. Ми підберемо найкращий варіант спецефектів. Врахуємо всі моменти, пов’язані з тематикою свята, місцем проведення та бюджетом. І звичайно ж не забудемо про ваші особисті побажання. Крім того, у нас представлений величезний вибір різноманітних видів феєрверків. Є на що подивитися та вибрати за сподобанням.

Так, наприклад, ви можете задумати зробити сюрприз всім запрошеним. Коли ніхто такого не очікує. Так гарний феєрверк стає тією несподіваною “родзинкою” свята. Хоча, якщо говорити про професійний висотний салют, то він, на наш погляд, є найбільш видовищним та яскравим із феєрверків. Це найуніверсальніший вид піротехніки. Висотний феєрверк можна віднести до класичного салюту, який ми маємо на увазі під цим словом. Він буде доречним для будь-якого свята. Починаючи від весілля, ювілею та закінчуючи великими фестивалями та національними святами. Основна проблема при його проведенні – це необхідність достатнього місця. А його, на жаль, не завжди можливо знайти.

Середні ціни за організацію салюту.

Ціни… Ціни… Кого не цікавить це питання? Насамперед варто відзначити, що ціна салюту залежить від багатьох факторів. Це і його тривалість, щільність пострілів, кількість вогневих точок. Крім того, використовувані калібри. У рубриках нашого сайту ми постаралися навести деякі варіанти феєрверків із зазначенням їхньої вартості. Подивіться, і можливо, ви захочете щось повторити на вашому заході.

Наприклад, якщо розглянути варіант проведення весільного феєрверку за мінімальну ціну, то це – 25000 гривень. До цього бюджету входитиме вартість піротехніки, роботи фахівців з підготовки, зарядки та демонстрації салюту. Орієнтовна тривалість такого піротехнічного шоу – 3 хвилини. Якщо ж стоїть завдання організувати феєрверк такою ж тривалістю, але на День міста, то ціна такої роботи може перевищити і 90000 грн. Це пов’язано з тим, що доводиться використовувати пускові установки більших калібрів. Бо основним завданням є те, щоб салют було видно практично з усіх точок міста. А великі заряди коштують уже у рази дорожче.

Часто запитують: “Скільки буде коштувати 5-хвилинний салют на День народження, весілля або інше свято”. Відповідаємо:

Ціна п’ятихвилинного салюту — 60 тисяч гривень та вище.

І це зараз мінімальна вартість за таку тривалість. Так що, якщо це для вас це занадто велика сума, то ми порадили б розглянути варіант більш короткого за часом шоу. В принципі, 2-х, 3-х хвилин може бути цілком достатньо. А у разі, якщо ви захочете свій феєрверк синхронізувати з музикою, то це буде потребувати використання великої кількість пускових точок, а також їх розгортання по великому фронту. Що неодмінно призведе до підняття кошторису до сотен тисяч гривень.

Можливо, ви знайдете щось, що підходить у розділі сайту: Варіанти феєрверків. Або наш фахівець напише сценарій спеціально під ваше свято. При цьому ви можете задати необхідні вимоги до салюту. Замовити такий феєрверк, щоб він підходив вам за тривалістю, насиченістю, ефектами, що використовуються. І при цьому ще був із мінімальною ціною. Зрештою, організувати оптимальне піротехнічне шоу. Таке, щоб влаштувало і вас, як замовника, і нас, як виконавця.

Адже задоволення потреб клієнтів є нашою пріоритетною турботою. Ми маємо бути горді за всі свої роботи, які проводить наша компанія. За все, що ми робимо. Крім того, ми завжди готові поступитися у ціні феєрверку, якщо це не позначиться на якості роботи загалом. Але при цьому є граничні мінімальні розцінки, за які ми переступити не можемо, щоби не “впасти обличчям у бруд”. Тому просимо вас це врахувати.

Потрібно замовити салют – не чекайте до останнього!

Підготовка кожного феєрверку потребує певного часу. Звертайтеся, будь ласка, завчасно. Дайте нам можливість показати вам найкрасивіші піротехнічні ефекти.

Тому не тягніть. Зателефонуйте і ми вас проконсультуємо з питань, що виникли. Крім того знадобиться деяка інформація щодо запланованого свята. Насамперед нам необхідно знати місце проведення заходу. Дату та час. Який салют, феєрверк чи піротехнічне шоу ви хочете. У які рамки бюджету ми маємо поміститися. Також може знадобитися додаткова інформація залежно від ситуації.

При цьому ми завжди готові вислухати ваші побажання на майбутній захід і втілити їх у реальність. Наші фахівці докладуть усіх зусиль для підготовки піротехнічного шоу в найкоротші терміни та з максимальною віддачею. І ми сподіваємося, що одного разу вирішивши замовити салют у нас, ви неодмінно зателефонуєте нам вдруге. Можливо так складеться, що всі наступні свята ми відзначатимемо разом під гарні розриви феєрверкових залпів.

Обладнання, піротехніка та персонал компанії територіально знаходяться у Києві. Але ми працюємо як у столиці, її околицях, так і по всій Україні. Наші піротехніки приїдуть на захід у суворо обумовлений час, необхідний для підготовки до демонстрації феєрверк-шоу. З нашого боку буде призначено відповідального керівника. Який, за потреби, за кілька днів до заходу проведе огляд майданчика. Узгодить всі моменти із замовником. Все це робиться з однією метою – щоб результатом нашої праці стало ідеальне піротехнічне шоу. Яке має надовго запам’ятатись усім присутнім на святі. А також в якому обов’язково будуть враховані всі ваші побажання, а також особливості місця проведення та тематика заходу.

Більш того, крім традиційного висотного феєрверку, нами буде запропоновано скомбінувати кілька різних видів салютів та феєрверків. При такому поєднанні піротехнічні ефекти займають всю область огляду. Небо освітлюється різнокольоровими вогняними картинками. І насамкінець, з яскравими фінальними залпами на землі запалюється вітальний напис з палаючими “павичевими хвостами” та “млинами” з обох боків. Краса!

Вам потрібно організувати феєрверк-шоу.

Чому у нас? Насамперед ми готові гарантувати вам якість послуг, які ми надаємо. Наше першочергове завдання під час проведення подібних робіт полягає у забезпеченні безпеки проведення салюту. Для цього ми зробимо все можливе. При необхідності компанія готова надати додаткові пожежні пости на майданчику, замовити пожежну машину для підстрахування, провести погодження з органами контролю. Замовивши у нас феєрверк-шоу або салют на ваше свято, ви скидаєте з себе частину організаційних питань. Тому зможете тісно зайнятися найважливішими моментами заходу. Проведення феєрверку вас не повинне хвилювати. Все буде зроблено за обумовленим сценарієм.

Ми купуємо піротехніку тільки у перевірених виробників і суворо стежимо за їх збереженням та цілісністю. Усі наші фахівці мають необхідні посвідчення піротехніків та проходять регулярну переатестацію. Безпека глядачів та присутніх під час проведення піротехнічного шоу в нас має першочерговий пріорітет. Але при цьому ми робимо все можливе і неможливе, щоб наш феєрверк усім сподобався. Став яскравим елементом вашої урочистості. І викликав у всіх присутніх лише захоплення та чарівність.

“Салют на нашому весіллі у вересні був просто приголомшливий! Співробітники фірми дуже люб’язні і розуміли нас з півслова. Поки ми займалися організаційними моментами і будували плани напередодні нашого найголовнішого дня, їм вдалося зберегти все в секреті для всіх гостей, поки перший феєрверк не розірвався в нічному небі. Салют був просто чудовим, це стало зрозуміло з відгуків та емоцій наших гостей, настільки він їм сподобався. Це, безумовно, була найяскравіша подія дня. Дякуємо всім!” – Христина

Феєрверки для наших постійних клієнтів

Будемо раді співпраці з event-агентствами та організаторами культурно-масових заходів. З нами завжди можна домовитися і ми, безумовно, підемо вам на зустріч і зробимо все від нас залежне.

Адже перш за все феєрверки для нас — це не можливість заробітку. (Тим більше останнім часом цей напрямок не приносить очікуваного прибутку.) А – величезне бажання виявити себе. Не стояти на місці, розвиватися, дізнаватися щось нове, підвищувати свої навички та займатися своєю улюбленою справою. Можна сказати, що салюти та феєрверки — це наше хобі, яке приносить нам лише задоволення та можливість самовираження. Спробуйте, попрацюйте з нами і переконайтеся в цьому особисто!

Додаткову інформацію на тему феєрверків та піротехніки також дивіться у розділі: Статті