Якщо ви стурбовані питанням: “Як організувати та провести феєрверк чи салют на заході?”, то ми постараємося вам у цьому допомогти. Як правило, люди не так часто стикаються з такою необхідністю. І, запитати особливо нема в кого. Отже, перегляньте цю статтю, можливо вона вам буде корисною.

Організувати та провести салют - зображення

Піротехнічна компанія “ПІРОМАКС” вже понад одинадцять років надає цю послугу для наших клієнтів. За всі ці роки ми організували безліч різноманітних салютів та феєрверків. Починаючи від невеликих сюрпризів для двох людей і закінчуючи масштабними святами з сотнями тисяч глядачів на центральних майданчиках міста Києва та України.

❗ Якщо ви хочете купити петарди, ракети, салютну установку тощо, зверніться, будь ласка, в іншу організацію. Ми не займаємось роздрібним продажем побутової піротехніки.

Як організувати та провести професійних феєрверк чи салют.

Замовити феєрверк, салют ви можете звернувшись за вказаними на сайті телефонами.

Наші піротехніки мають великий досвід роботи в даній сфері, а також всі необхідні дозвільні документи. На кожному феєрверку, який ми проводимо, є відповідальний керівник.

Фахівці компанії готові вас вислухати і запропонувати найбільш вдалий варіант феєрверку. Ми врахуємо всі ваші побажання, місце проведення заходу, кількість гостей, а також передбачуваний бюджет.

ℹ️ Орієнтовні варіанти феєрверків, салютів ви можете переглянути в розділі: Піротехнічні послуги.

У цих рубриках феєрверки та салюти розділені за тематичними напрямками заходу. І це, у свою чергу, може полегшити пошук відповідного або подібного сценарію піротехнічного шоу.

Наші ціни, порівняно з конкурентами, вас теж мають приємно здивувати.