Хіба варто відмовлятися від гарного феєрверку на ювілей дорогої вам людини? – Думаємо, що ні. Не так часто у нашому житті трапляються знаменні дати. І в деяких випадках хочеться зробити їх красивими і такими, що запам’ятовуються. Подарувати гостям та імениннику додаткові емоції та приємні спогади. При цьому салют на ювілей може стати тією гарною кульмінацією свята, її завершальною точкою, яку запам’ятають надовго.

Салют на ювілей - фото

Слід додати, що ми маємо на увазі не тільки фізичних осіб, а й компанії, підприємства, а також міста та селища. Адже багато великих підприємств у ювілей свого заснування влаштовують урочисті заходи для своїх співробітників. Приїжджають привітати дорогі гості та партнери з бізнесу.

Тоді створюється святкова обстановка, прикрашається концертний зал чи сцена. Запрошуються відомі артисти та виконавці. А всі співробітники занурюються в атмосферу свята та веселощів. Те саме ми спостерігаємо, коли, скажімо місто святкує своє чергове 100-річчя і міська влада щосили намагається створити святкову обстановку в місті та привітати всіх своїх городян із круглою датою.

ℹ️ Безумовно, що гарний барвистий салют може стати тією “родзинкою” свята, яка запам’ятається всім гостям заходу. Його може замовити як сам ювіляр чи його родичі, так і хтось із гостей, і зробити це гарним подарунком. Сюрпризом для всіх, хто зібрався.

Який салют замовити на ювілей?

Для початку, наша компанія пропонує вам як гарний спецефект використовувати піротехнічні фонтани. Насамперед за їх допомогою можна підкреслити певні урочисті моменти свята. Наприклад, винос святкового торта чи урочисте мовлення ювіляра. Така піротехніка отримала досить широке застосування на різноманітних заходах. Думаємо, що багато хто з вас бачив її в роботі.

Багато в чому це пов’язано з їхньою невисокою вартістю, а також наявністю так званого класу холодних фонтанів. Вони є низькотемпературними та малодимними. З цієї причини такі холодні фонтани можна використовувати в закритих приміщеннях, а також у безпосередній близькості від людей.

Феєрверк на ювілей - фонтани

Наступним пунктом, який ми вам можемо запропонувати, є логотип, що горить, або вітальний напис. Насамперед це може бути ім’я винуватця урочистості або цифри круглої дати. Логотип або напис, у свою чергу, прикрашають різноманітними ефектами. Це можуть бути млини, діадеми, сніжинки та інші. У разі вогняні постаті розташовують по обидва боки від написи. Майже завжди таке шоу починається із фонтанів, встановлених за переднім планом. Вони привертають увагу гостей, аби ніхто не пропустив найголовнішого. З іншого боку, їх можна запалити і в кінці шоу в момент загасання вогняного напису. Все залежить від ваших можливостей, фантазії та місця проведення заходу!

Феєрверк на ювілей – логотип чи напис

Після наземного феєрверку шоу можна поступово доповнити яскравим парковим феєрверком. В цьому випадку в небо злетять різноманітні міни, комети, “бураки”, а також залпи невеликих калібрів. Зрештою піротехнічне шоу розвиватиметься по наростаючій. Калібри зарядів поступово збільшуватимуться, щільність пострілів зростатиме, а сама дія переходитиме все вище і вище в небо. Починається висотний салют. Потужні розриви, що розкриваються у небі всілякими кольорами та ефектами. І нарешті – золотий дощ у фіналі. Така кульмінація свята стане яскравою, емоційною та незабутньою. “Охі” та “Ахі” вам забезпечені!

Феєрверк на ювілей - фото

Потрібен феєрверк на ювілей – організуємо.

Насамперед отримати консультацію можна, звернувшись за вказаними номерами телефонів. Наш менеджер намагатиметься надати вам вичерпну інформацію. Можливо будуть запропоновані кілька варіантів готових проектів або ж вам підготують індивідуальну програму салюту. Крім того, ми не забудемо і врахуємо всі ваші побажання. У деяких випадках немає можливості провести висотний феєрверк. Тому що він вимагає великих відстаней до глядачів та будівель. У цьому випадку ми намагатимемося запропонувати вам альтернативні варіанти піротехнічного шоу. Усі можливі варіанти, щоб прикрасити ваше свято.

Зрештою – салют на ваш ювілей пройде на “Ура!”

ℹ️ Якщо ви є організатором подібних заходів, івент-агентством або нашим постійним клієнтом, то маєте право розраховувати на всілякі знижки та бонуси від нашої компанії. Їх можна обговорити із нами в індивідуальному порядку.

Інформацію щодо вартості салюту на ювілей або інше свято дивіться у розділі: Ціни на салют