Корпоративними заходами останнім часом нікого не здивуєш. Як правило, кожна організація, що поважає себе, їх регулярно проводить. Співробітники збираються у неформальній обстановці. Підбиваються результати роботи. При цьому виникає привід поспілкуватися з колегами та влаштувати колективний відпочинок. Гарний салют на корпоратив завжди зможе запалити вибух позитивних емоцій у потрібний момент та стане чудовим завершенням святкового заходу. У деяких випадках це вже стало обов’язковим атрибутом програми святкування.

феєрверк на корпоратив - фото

Мета кожного корпоративного свята — створення згуртованішої та дружнішої обстановки всередині колективу. Та й директори компаній та фірм хочуть, щоб працівники із задоволенням виконували свої обов’язки. Пишалися роботою у їхній компанії. Щоб у колективі панувала дружня та довірча атмосфера.

Зрештою, корпоративні свята сприяють досягненню вищевказаних цілей. А під час корпоративного заходу співробітники емоційно прив’язуються один до одного та до компанії в цілому.

Купити піротехніку чи замовити професійний салют на корпоратив?

Таке питання зазвичай виникає у кожного організатора. У першому випадку ви можете придбати піротехніку та підпалити її у потрібний момент. При цьому не потрібна присутність кваліфікованих піротехніків на майданчику. Достатньо доручити цей момент відповідальному співробітнику.

У другому випадку – замовити феєрверк на корпоратив у піротехнічної компанії. Тоді всі турботи про ваші спецефекти лягають на відповідних спеціалістів. У разі проведення салюту самотужки, максимум, на що ви можете розраховувати – це запуск так званих “салютних установок” побутового призначення.

У випадку із залученням послуг піротехнічної організації значно розширюється коло ваших можливостей. Тут і холодні піротехнічні фонтани, вогняні написи і логотип компанії, що горить, статичні і динамічні фігури, і звичайно ж висотний феєрверк. При цьому салют може бути будь-якої складності та з використанням великих калібрів, які в магазині ви не купите. Крім того, всі ці піротехнічні ефекти можна синхронізувати з музикою і організувати справжнє шоу.         

Урочисті моменти для феєрверків та піротехніки на корпоративі.

Найкращий спосіб підкреслити та посилити кульмінаційні моменти корпоративного заходу – скористатися різними піротехнічними ефектами.

Під час заходу можна використати безліч спецефектів. Сценічну піротехніку, наземні, паркові та висотні феєрверки.

Декілька побажань щодо використання сценічної піротехніки, які можна використовувати під час корпоративного заходу:

  • Вихід керівника підприємства з урочистою промовою можна ефектно супроводити стіною з водоспадів, що іскряться, або ж лінією сценічних фонтанів.
  • Нагородження співробітників, що відзначилися, можна посилити за допомогою холодних фонтанів або спалахів по авансцені.
Фейєрверк фонтани на корпоратив - фото
  • Під час виносу святкового торта красиво виглядатимуть фонтани, встановлені доріжкою по задньому фоні.
  • Якоїсь миті урочистості можна запалити логотип компанії, прикрасивши його з боків іскристими вогняними фігурами. Це вже гаряча піротехніка та її потрібно встановлювати на відкритому повітрі.

Висотний салют на корпоративний захід

Яскравий висотний феєрверк стане незабутньою кульмінацією вашого свята. Середня тривалість такого салюту становить від 2 до 10 хвилин. Піротехнічні вироби піднімаються високо в небо, створюючи різні колірні та звукові ефекти. Це найпотужніший з усіх видів феєрверків.

Таке піротехнічне шоу особливо люблять замовляти на новорічні корпоративи. У цей час підбиваються результати роботи протягом року. І є велике бажання віддячити, порадувати своїх співробітників за хорошу працю. Подарувати їм більше емоцій, радощів, незабутніх відчуттів. І потужний професійний феєрверк вам у цьому допоможе.

Салют на корпоративний захід - фото

Крім того, ми можемо синхронізувати феєрверк з музикою. Ваші гості не залишаться байдужими. Звуки улюбленої композиції у поєднанні з гарними вогняними ефектами. Незрівнянно!

Що потрібно врахувати під час замовлення салюту на корпоратив.

Вам насамперед потрібно визначитись із місцем проведення заходу. Потім переговоріть з адміністрацією закладу або господарями території, якщо це, звичайно ж, не ваша власність. Уточніть, чи проводилися подібні заходи раніше та де оптимальне місце для феєрверку. Наступним вашим кроком мають бути переговори з піротехнічною компанією, якою ви хочете доручити подібне шоу. Погодження бюджету салюту. Обмовити сценарій вашого феєрверку, його тривалість. Найкращим варіантом було б узгодження всіх моментів разом із вами на локації. Всі перераховані вище кроки краще робити заздалегідь. 

Не забудьте врахувати, що на якісну підготовку до роботи піротехнік в середньому потрібно кілька днів. При цьому, якщо робота досить “велика”, або ж ви хочете організувати на вашому корпоративі гарний музично-синхронізований салют. — У такому разі потрібно щонайменше близько тижня часу. Можна постаратися і підготувати феєрверк і за один день, але давайте поважати чужу працю і думати про безпеку свята. Поспіх ні до чого доброго не приводить.

Ми провели таку кількість подібних робіт, що готові гарантувати якість кожного салюту. При цьому всі наші клієнти завжди залишаються задоволеними. А ми, зі свого боку, робимо все можливе, щоб вони залишилися нашими постійними партнерами. І якими б фантастичними не були ваші побажання на майбутній захід, ми всі їх готові розглянути. Втілити в реальність та здивувати вас чарівною грою вогню та полум’я.

Скільки коштує салют на корпоратив.

Вартість професійного висотного феєрверку в компанії ПІРОМАКС стартує від 700 у.о. І ціна салюту на корпоратив тут не є винятком. Просто за менші гроші немає можливості поставити достатню кількість висотних калібрів, щоб феєрверк (у нашому розумінні) був гарний та достатній за часом. А побутову піротехніку можна запустити і самі.

Якщо розглядається варіант використання піротехнічних фонтанів, мінімальне замовлення може бути від 100 у.о. За цю ціну ми можемо встановити 8 холодних фонтанів. Це з урахуванням роботи піротехніків, але без витрат за транспорт. Інші варіанти салюту на вашому корпоративі та їх вартість краще обговорювати окремо безпосередньо з нашим менеджером.

Відео феєрверку з корпоративного заходу.

Ціна такого салюту становить приблизно 1500 у.о.

Подивіться розділ із цінами на феєрверки.

І насамкінець хочеться відзначити, що співробітники нашої компанії готові дати вам детальну розгорнуту консультацію. Ознайомити з варіантами готових піротехнічних шоу або скласти для вас індивідуальну програму корпоративного свята. З вашого боку потрібно лише зв’язатися зручним для вас способом. Решту зроблять наші фахівці!

Засвітіть ваше свято на повну! Не відмовте вашим співробітникам помилуватися яскравим вогняним шоу. Вони це заслужили своєю відданою працею.