Де замовити красивий феєрверк на день міста? Хто організує та проведе салют на міське свято на гідному рівні? — Щоб не підвели. Та щоб усім сподобалося! Відповідальність із вибором підрядника завжди лягає на організаторів подібних заходів. На ринку зараз є достатня кількість організацій, які надають подібні послуги. І наше підприємство — «ПІРОМАКС» теж відноситься до таких піротехнічних компаній. Ми маємо всі дозвільні документи для такого роду діяльності, а також багатий досвід подібних робіт. І із задоволенням занесемо ваше місто чи селище в географію наших робіт. Спробуйте попрацювати із нами. Вам має сподобатись. Ми готові прикласти все, що від нас залежить. Наша мета продемонструвати вам такий феєрверк, щоб ви співпрацювали з нами на всіх наступних заходах. При цьому остаточне рішення завжди знаходиться у ваших руках.

Феєрверк день міста - фото

Протягом останніх років у нас є великий досвід робіт з міськими адміністраціями, відділами та управліннями культури, селищними та сільськими радами, а також зі спонсорами та меценатами святкових заходів. Ми знаємо ті труднощі, які можуть виникнути під час роботи з державними структурами, з можливими затримками в оплаті та з проведенням тендерів. Але наші співробітники готові разом із вами їх подолати.

Щоб зрештою підготувати для вас персональний сценарій феєрверку, який стане яскравим фіналом незабутнього свята. Намагаємось здивувати всіх глядачів новими ефектами піротехнічного ринку. А так само не забудемо про перевірені часом, уподобані людям піро-ефекти. Нехай поголос про грандіозний салют на день міста ще довго блукає у розмовах городян та сторонніх глядачів.

Особливості при організації феєрверку на день міста.

Салют на день міста має відповідати основним вимогам безпеки. Оскільки такі заходи мають на увазі велику кількість людей, то потрібне додаткове оточення майданчика з феєрверком. За потреби потрібно забезпечити пости охорони, щоб сторонні люди не змогли потрапити на територію монтажу піротехніки. Можливо, знадобиться додатковий пост пожежної охорони або наявність пожежної машини.

Також варто зазначити, що для кожного такого піротехнічного шоу потрібний індивідуальний підхід. Насамперед необхідно врахувати місце проведення, розташування глядачів, бюджет заходу та інші індивідуальні особливості заходу. Ці моменти можна погодити з організаторами та знайти оптимальний варіант для вирішення поставленого завдання. І порадувати глядачів гарним салютом. Який, безумовно, надовго запам’ятається і дорослим, і дітям.

Салют на День міста – Яскравий фінал свята!

Тим часом у багатьох містах України стало традицією завершувати святковий концерт гарним висотним феєрверком. Такий салют буде актуальним як на День міста, так і під час святкування Дня Незалежності, Нового року чи професійних свят. Насамперед це пов’язано з тим, що висотний салют є найпотужнішим із усіх видів піротехніки.

Снаряди такого феєрверку розриваються у небі на висоті до 200 метрів. Вони будуть видно майже з усіх міських районів. Плюс такого піротехнічного шоу в тому, що ним можуть милуватися навіть люди, які не перебувають на місці проведення концерту. Наприклад з вікон будинків, балконів та вулиць, на відстані до 1000 метрів та більше. (Залежно від погодних умов та калібрів).

За умови, якщо дозволяє бюджет, салют на день міста можна синхронізувати із музичним супроводом. Так, наприклад, це може бути улюблена людям композиція або ж гімн міста (якщо він є). І ми впевнено можемо стверджувати, що таке піротехнічне шоу неодмінно сподобається всім городянам та гостям свята.

Салют на день міста - фото

Скільки коштуватиме салют на день міста.

Відповісти одразу на це питання дуже проблематично. І річ не в тому, що ми не знаємо наших цін. Вартість пострілу кожного калібру ми можемо озвучити одразу. Але кожне місто зазвичай має свої традиції проведення міських свят. Одні організатори просять, щоби феєрверк був коротким, але потужним, інші — щоб він був максимально довгим. Одні хочуть, щоби була синхронізація з музикою, інші — “щоб усе небо горіло”. При цьому потрібно враховувати розміри та “статусність” міста. А також не забувати про міські традиції. Люди не повинні бути розчаровані тим, що в сусідньому селі феєрверк був значно крутішим. Все впирається у бюджет. Якщо там було виділено суму в рази більшу і підрядник не підвів, то дуже проблематично їх перевершити при меншому фінансуванні.

Переходячи до конкретних цифр, варто відзначити, що вартість мінімального замовлення на професійний салют у нас становить 20000 грн. За такі гроші проблематично зробити гарний феєрверк. Але для невеликого районного центру, селища чи села, все ж таки гроші не маленькі. Тому і за таку суму ми намагаємося зробити все по максимуму. Для великих міст вартість феєрверку на день міста або на інше міське свято, як правило, становить у межах 60-200 тисяч гривень. Для великих обласних центрів та міст-мільйонників це сотні тисяч гривень. Також не забувайте про транспортні витрати. Вони вважаються окремо з розрахунку вартості вантажної машини з обох боків. Склади та обладнання нашої компанії знаходяться у Києві.

Дивіться також: Ціна феєрверку

Зрештою, хочеться відзначити, що чим більший бюджет салюту, тим більше можливостей є для його різноманітності. Чим більшу суму місто виділяє на феєрверк, тим грандіозніше салют він і має право вимагати від свого підрядника.

Замовте салют на міське свято та отримайте знижку на наступні роботи!

Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання. При необхідності заздалегідь під’їхати на місце для огляду майданчика, оформлення документів та безпосереднього знайомства.

Яскравий феєрверк наприкінці заходу — елемент святкової програми, що завжди запам’ятовується.

Зробіть яскраву крапку вашого свята!

Знижки для наших клієнтів