Загалом піротехнічні фонтани можна розділити на два види. Це вуличні, або як їх ще називають “гарячі” та сценічні фонтани, часто звані “холодними”.

Піротехнічні фонтани Київ - зображення

При цьому вуличні фонтани мають високу температуру горіння та, як правило, використовуються на відкритих майданчиках. Сценічні фонтани мають відповідно низьку температуру іскор та створюють невелику кількість диму. Внаслідок чого їх можна використовувати як на вулиці, так і у закритих приміщеннях.

Крім того вуличні, у порівнянні з холодними фонтанами, мають більшу світлосилу, можуть бути кольоровими, двоколірними, з “тріском”. Тоді як сценічні, переважно, бувають або срібні, або золоті.

Піротехнічні фонтани на весілля - зображення

Основними характеристиками піротехнічних фонтанів є їх висота та час роботи. Висота роботи зазвичай знаходиться в межах від одного до десяти метрів. А час роботи – від однієї до шістдесяти секунд.

Завдяки своїй універсальності такий вид піротехніки можна застосовувати повсюдно. Чи то весілля, день народження, корпоратив, концерт чи інший захід.

Один із типів піротехнічних фонтанів – “водоспад” або “вогнепад”. Він є групою з чотирьох або більше піро-фонтанів. При цьому кріпляться вони на певній висоті і працюють не знизу вгору, а навпаки – зверху вниз. Зрештою при горінні іскри падають і створюють ефект водоспаду. Виглядає таке шоу чарівно і завжди викликає бурю емоцій. Водоспади теж бувають холодні та гарячі.

Наступний тип фонтанів, це флеш. Такий ефект часто називають “спалах”. При цьому його регулярно можна побачити на зйомках різноманітних телешоу, на великих концертах та фестивалях. При спрацьовуванні такого флеш-фонтану відбувається миттєвий викид іскор на висоту від 1 до 10 метрів. Що дозволяє виділити (підкреслити) окремі моменти шоу або композиції, що виконується.

Замовити піротехнічні фонтани на весілля чи на день народження.

В нашій компанії ви можете замовити послугу з встановлення піротехнічних фонтанів на вашому святі. Наші фахівці це зроблять завчасно. При цьому ми врахуємо всі ваші побажання, а також можливість безпечного розміщення піротехніки.

Також не забудьте замовити красивий феєрверк. Він ніколи не буде зайвий!

Яскравих вам свят!